Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)

Новини церкви: сторінка 3

27 вересня 2018

Празник Воздвиження Чесного і Животворного Хреста ГНІХ в Золочеві

Урочиста, празнична Літургія в день храмового празника, служилась о 12.00. за участі отця Івана Канти Пєхоти ЧБМ – протоігумена, отця Михайла Сукмановського – декана, отців гостей, вірян та гостей свята. У храмі напередодні свята була виставлена частинка Животворного Хреста ГНІХ до вшанування якої гаряче горнувся люд Божий.
26 вересня 2018

Празничні чування в золочівському храмі Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста ГНІХ

В рамках приготувань до храмового празника, 26 вересня, відбулось молитовне чування у якому взяли участь: хор «Клірос» зі Львова, священики гості, отці Хризостом Канавакіс та Річард Пол Рорер, монастирська братія, віряни і гості храму.
26 вересня 2018

В золочівському примонастирському храмі проходять реколекції

Напередодні храмового празника Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста у францисканській парафії проходять реколекції, котрі мають приготовити парафіян до достойного святкування таїнства Хреста ГНІХ.
21 вересня 2018

В свято Різдва Пресвятої Богородиці молоді ченці-францисканці відновили свої обіти

Під час Служби Божої о 12.00., в тернопільській Церкві св. ап. Петра, четверо братів францисканців відновило свої чернечі обітниці Богові, Церкві і людям.
18 вересня 2018

Почалась ХІІІ Капітула Наметів Чину Братів Менших

У Тернополі, сьогодні, 18 вересня, відбувається з'їзд братів францисканців (східного обряду). Темою капітули є Францисканство на грунті східної літургійної традиції в Україні.
16 вересня 2018

Візит владики Володимира Груци у францисканську парафію в м. Золочеві

У неділю, 16 вересня, в парафію Воздвиження Чесного і животворящого Хреста що в м. Золочеві, прибув кир Володимир Груца з метою освячення престолу, іконостасу і хресної дороги. Божественна Літургія з чином освячення відбулась о 12.00.
14 вересня 2018

Мощі преп. Антонія Падевського у Львові

14 вересня 2018 року до Архикатедрального Собору святого Юра (м. Львів, пл. Св. Юра, 5) привезли мощі святого Антонія з Падуї.
13 вересня 2018

Духовні вправи для братів перед чернечими обітами

Брати францисканці що навчаються в семінарії, напередодні віднови своїх чернечих обітниць Богові і Церкві, беруть участь у духовній віднові, реколекціях на тему: Обіти - відповідь на покликання. Реколекції проходять у золочівському монастирі Чесного Хреста Св. Дам'яна, а ведучим духовних вправ є о. Арсеній Валіхновський ЧБМ.
27 серпня 2018

Освячення "Українського Єрусалиму" в Зарваниці.

Напередодні свята Успіння Пресвятої Богородиці, 27 серпня, Глава і Отець УГКЦ блаженніший Святослав здійснив чин освячення унікального комплексу «Українського Єрусалиму» у Марійському духовному центрі Зарваниці. В освяченні взяв участь хранитель Святої Землі о. Франческо Паттон, ЧБМ, який привіз камінь із Гробу Господнього.
25 серпня 2018

Веселі канікули з Богом дітей в с. Гаї Шевченківські

13-19 серпня у Гаях Шевченківських відбувалися Веселі канікули з Богом для усіх діток села. Так наш табір нараховував приблизно 55 дітей віком 4-14 років...
12 серпня 2018

Храмовий празник Матері Божої Маріяповчанської в Ужгороді

Дня 12 серпня 2018 року брати францисканці в Ужгороді відсвяткували храмовий празник Маріповчанської ікони Богородиці.
23 липня 2018

Літній відпочинок в карпатах Школи Святого Антонія

Вже традиційно після нашого парафіяльного празника діти зі школи святого Антонія їздили відпочивати на мальовниче Закарпаття. Вирушило у довгождану поїздку 45 дітей, для 17 із них поїздка у Нижній Бистрий була першою. Незмінним духовним керівником був о. Юстиніан.
22 квітня 2018

Школа Християнського життя і євангелізації у с. Підгороднє (біля м. Золочева)

Від 20 до 22 квітня, вперше в парафіяльному Храмі св. арх. Михаїла у с. Підгороднє, відбулась тридневна Школа Християнського Життя. Цього разу у формації взяло участь понад 70 осіб переважно із Золочева як і з самого с. Підгороднє.
14 квітня 2018

Духовна віднова дівчат у монастирі сестер Францисканок

13-15 квітня 2018 року Божого в монастирі сестер Францисканок Марії Неустанної Помочі, с. Драганівка, традиційно відбулися реколекції для дівчат. Тема стосувалася того, як найповніше пережити Воскресіння, єднаючись з Богом, за прикладом Марії Магдалини.
06 січня 2018

Францисканський вертеп у 2018 році

Мабуть не можливо собі уявити, підчас різдвяних свят, Церкву Святого ап. Петра в Тернополі без шопки. Феномен найбільшого в Україні вертепу що його виставляють брати францисканці напередодні Христового Різдва стався вже загально знаним звичаєм. Запрошуємо на оглядини вертепу до 15.02.2018 року.
27 листопада 2017

У францисканській парафії Воздвиження Чесного і Животворного Хреста появилась Золота книга тверезості.

В неділю 26 листопада гостив у нашому, золочівському храмі, о. Андрій Павлів, котрий проголошував проповіді на трьох Святих Літургіях, ведучи мову про проблему алкоголізму і потребу тверезості в українському суспільстві.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12