Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)

Новини церкви: сторінка 3

13 вересня 2018

Духовні вправи для братів перед чернечими обітами

Брати францисканці що навчаються в семінарії, напередодні віднови своїх чернечих обітниць Богові і Церкві, беруть участь у духовній віднові, реколекціях на тему: Обіти - відповідь на покликання. Реколекції проходять у золочівському монастирі Чесного Хреста Св. Дам'яна, а ведучим духовних вправ є о. Арсеній Валіхновський ЧБМ.
27 серпня 2018

Освячення "Українського Єрусалиму" в Зарваниці.

Напередодні свята Успіння Пресвятої Богородиці, 27 серпня, Глава і Отець УГКЦ блаженніший Святослав здійснив чин освячення унікального комплексу «Українського Єрусалиму» у Марійському духовному центрі Зарваниці. В освяченні взяв участь хранитель Святої Землі о. Франческо Паттон, ЧБМ, який привіз камінь із Гробу Господнього.
25 серпня 2018

Веселі канікули з Богом дітей в с. Гаї Шевченківські

13-19 серпня у Гаях Шевченківських відбувалися Веселі канікули з Богом для усіх діток села. Так наш табір нараховував приблизно 55 дітей віком 4-14 років...
12 серпня 2018

Храмовий празник Матері Божої Маріяповчанської в Ужгороді

Дня 12 серпня 2018 року брати францисканці в Ужгороді відсвяткували храмовий празник Маріповчанської ікони Богородиці.
23 липня 2018

Літній відпочинок в карпатах Школи Святого Антонія

Вже традиційно після нашого парафіяльного празника діти зі школи святого Антонія їздили відпочивати на мальовниче Закарпаття. Вирушило у довгождану поїздку 45 дітей, для 17 із них поїздка у Нижній Бистрий була першою. Незмінним духовним керівником був о. Юстиніан.
22 квітня 2018

Школа Християнського життя і євангелізації у с. Підгороднє (біля м. Золочева)

Від 20 до 22 квітня, вперше в парафіяльному Храмі св. арх. Михаїла у с. Підгороднє, відбулась тридневна Школа Християнського Життя. Цього разу у формації взяло участь понад 70 осіб переважно із Золочева як і з самого с. Підгороднє.
14 квітня 2018

Духовна віднова дівчат у монастирі сестер Францисканок

13-15 квітня 2018 року Божого в монастирі сестер Францисканок Марії Неустанної Помочі, с. Драганівка, традиційно відбулися реколекції для дівчат. Тема стосувалася того, як найповніше пережити Воскресіння, єднаючись з Богом, за прикладом Марії Магдалини.
06 січня 2018

Францисканський вертеп у 2018 році

Мабуть не можливо собі уявити, підчас різдвяних свят, Церкву Святого ап. Петра в Тернополі без шопки. Феномен найбільшого в Україні вертепу що його виставляють брати францисканці напередодні Христового Різдва стався вже загально знаним звичаєм. Запрошуємо на оглядини вертепу до 15.02.2018 року.
27 листопада 2017

У францисканській парафії Воздвиження Чесного і Животворного Хреста появилась Золота книга тверезості.

В неділю 26 листопада гостив у нашому, золочівському храмі, о. Андрій Павлів, котрий проголошував проповіді на трьох Святих Літургіях, ведучи мову про проблему алкоголізму і потребу тверезості в українському суспільстві.
13 листопада 2017

Школа Християнського життя та євангелізації у золочівському монастирі францисканців

Майже 50 учасників Школи Християнського життя і євангелізації поглибили свої знання і відносини з Богом від 10 до 12 листопада при золочівській парафії братів францисканців.
05 листопада 2017

Лицарі Колумба парафії св. ап. Петра на віднові духа

Для чоловічої спільноти, Лицарі Колумба із Тернополя, була проведена духовна формація в монастирі Хреста Святого Дам`яна у м. Золочеві.
22 жовтня 2017

Реколекції для братів францисканців в Ужгороді

Брати менші із тернопільського і золочівського монастирів приїхали до ужгородської обителі на реколекції, які проводитимуться від 23 до 27 жовтня. Очолив реколекційний провід брат капуцин, Збіґнєв Савчук із Красилова.
18 жовтня 2017

ІІІ Чин Святого Франциска в Золочеві

З ласки Божої при золочівському монастирі народжується спільнота ІІІ Чину святого Франциска, до якої було прийнято 11 осіб. В четвер, 19 жовтня до монастиря Чесного Хреста Святого Дам`яна прибула с. Людмила Валіцька...
15 жовтня 2017

Вічні обіти співбрата ІІІ Чину св. Франциска - о. Ігора Рокочого

У вечір спомину святого Франциска з Асижу (16.10.) відбулись вічні обіти члена ІІІ Чину Святого Франциска – о. Ігора Ракочого.
13 жовтня 2017

Чернечі обіти брата Дам`яна (Харитона) Чамарника

На свято Покрови Пресвятої Богородиці у польському містечку Мєйска Ґурка в монастирі святого Франциска брат Дам`ян Чамарник склад Богові свої перші чернечі обіти.
21 вересня 2017

Брати францисканці зібрались на Капітулу Наметів у Тернопіль

Брати францисканці східного обряду прибули з 3 монастирів до тернопільської обителі на «Капітулу наметів». Капітула розпочалась 19 вересня під гаслом «Діла милосердя в дусі Святого Франциска з Асижу».
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12