Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
02 жовтня 2020

Комп’ютерний геній, закоханий в Євхаристію буде беатифікований 10 жовтня

Комп’ютерний геній, закоханий в Євхаристію, що помер від лейкемії у 15-річному віці, буде беатифікований 10 жовтня в Асижі.

Його мати, Антонія Сальцано, говорить, що поведінка сина часто її дивувала. –”Вже трирічним хлопчиком він любив ходити до церкви і молитися перед розп’яттям та кивотом. Це тривало надзвичайно довго, як для дитини”. Вона зазначає, що її син відкрив молитву природним шляхом і додає, що під час прогулянок син збирав квіти для Богородиці та просив батьків вечорами читати йому про життя святих, а з часом і Євангеліє.

“Він не був святенником, приваблювала простота його віри та її достовірність”, –згадує мати, наводячи приклад навернення індуса, який працював у їхньому домі.

Антонія Сальцано визнає, що беатифікація сина є неабияким пережиттям для неї, але під час його похорону вона була впевнена, що він у раю: “Це була дуже красива і радісна церемонія. Пізніше багато людей розповідали мені, що вже на похороні вони молилися за заступництвом Карла, і він випросив для них багато ласк”. Як приклад вона говорить про жінку, котра, незважаючи на багато зусиль, не могла мати дітей, а молячись за заступництвом Карла, стала матір’ю, та ще одну, що зцілилась від раку. “Таких чудес буде більше”, – наголошує мати Карла.

Мати майбутнього блаженного також зазначає, що її син був упевнений, що людям потрібні конкретні знаки, щоб відкрити Євхаристію, звідси його ідея організувати виставку про євхаристійні чудеса. “Це були часи, коли Інтернет ще не був настільки популярним. Аби мати можливість зібрати необхідну документацію, мій син заохотив нас здійснити багато паломницьких поїздок по по всій Європі. Завдяки цим зусиллям мільйони людей по всьому світу тепер можуть побачити цю виставку”, – наголошує мати слуги Божого. Антонія визнає, що саме син привів усю сім’ю до Церкви і змусив їх відкрити силу Євхаристії, яка для Карла була автомагістраллю до неба.

Беатифікація Карла Акутіса відбудеться 10 жовтня в Асижі, де він хотів бути похованим. Церемонії передуватиме експозиція тіла слуги Божого, що залишилося неушкодженим, та низка свідчень про його життя. Ними, зокрема, поділиться його мати, найближчі друзі та люди, які за його прикладом зустріли Христа.

Джерело: Католицький Оглядач