Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)

Новини церкви

17 січня 2019

Упокоївся в Господі о. Юліан Юськів ЧБМ

На 38 році життя, на 21 році чернецтва, на 14 році священичого служіння відійшов до Господа преп. єромонах Юліан (Ігор) Юськів ЧБМ, 29.05.1980 р.н., настоятель монастиря Успіння Пресвятої Богородиці в с. Нижній Бистрий та адміністратор парафії Пресвятої Євхаристії в м. Хуст.
07 січня 2019

Вертепи у францисканських храмах

Св. Франциск з Асижу любив роздумувати про дитятко Ісус. Щоб приблизити собі і ближнім подію появи на світ Сина Божого спорудив живий вертеп. Відбулась ця подія в Греччіо (Італія). Послідовники св. Франциска сьогодні чинять подібно.
05 січня 2019

В Україні появилась книга Францисканські святі на кожний день

Днів кілька перед Христовим різдвом вийшла в "український світ" довгоочікувана публікація у якій ведеться мова про канонізованих святих францисканського Чину. Є тих святих і блаженних понад 500 осіб.
17 листопада 2018

Семінар в честь святої Єлизавети у Золочеві

Свята Єлизавета - покровителька ІІІ Чину св. Франциска у францисканському календарі вшановується 17 листопада. Власне в цей день о 15.00 відбувся семінар посвячений святій княгині з Угорщини.
29 вересня 2018

Віднова духа в тернопільській спільноті францисканців

Тернопільська братія радувалась з присутності о. Даниїла Ботвіни ЧБМ - провінціала провінції Св. Архангела Михаїла в Україні. Превелебний співбрат від 25 до 29 вересня провів для спільноти віднову духа і ділився досвідом свого францисканського життя.
27 вересня 2018

Празник Воздвиження Чесного і Животворного Хреста ГНІХ в Золочеві

Урочиста, празнична Літургія в день храмового празника, служилась о 12.00. за участі отця Івана Канти Пєхоти ЧБМ – протоігумена, отця Михайла Сукмановського – декана, отців гостей, вірян та гостей свята. У храмі напередодні свята була виставлена частинка Животворного Хреста ГНІХ до вшанування якої гаряче горнувся люд Божий.
26 вересня 2018

Празничні чування в золочівському храмі Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста ГНІХ

В рамках приготувань до храмового празника, 26 вересня, відбулось молитовне чування у якому взяли участь: хор «Клірос» зі Львова, священики гості, отці Хризостом Канавакіс та Річард Пол Рорер, монастирська братія, віряни і гості храму.
26 вересня 2018

В золочівському примонастирському храмі проходять реколекції

Напередодні храмового празника Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста у францисканській парафії проходять реколекції, котрі мають приготовити парафіян до достойного святкування таїнства Хреста ГНІХ.
21 вересня 2018

В свято Різдва Пресвятої Богородиці молоді ченці-францисканці відновили свої обіти

Під час Служби Божої о 12.00., в тернопільській Церкві св. ап. Петра, четверо братів францисканців відновило свої чернечі обітниці Богові, Церкві і людям.
18 вересня 2018

Почалась ХІІІ Капітула Наметів Чину Братів Менших

У Тернополі, сьогодні, 18 вересня, відбувається з'їзд братів францисканців (східного обряду). Темою капітули є Францисканство на грунті східної літургійної традиції в Україні.
16 вересня 2018

Візит владики Володимира Груци у францисканську парафію в м. Золочеві

У неділю, 16 вересня, в парафію Воздвиження Чесного і животворящого Хреста що в м. Золочеві, прибув кир Володимир Груца з метою освячення престолу, іконостасу і хресної дороги. Божественна Літургія з чином освячення відбулась о 12.00.
14 вересня 2018

Мощі преп. Антонія Падевського у Львові

14 вересня 2018 року до Архикатедрального Собору святого Юра (м. Львів, пл. Св. Юра, 5) привезли мощі святого Антонія з Падуї.
13 вересня 2018

Духовні вправи для братів перед чернечими обітами

Брати францисканці що навчаються в семінарії, напередодні віднови своїх чернечих обітниць Богові і Церкві, беруть участь у духовній віднові, реколекціях на тему: Обіти - відповідь на покликання. Реколекції проходять у золочівському монастирі Чесного Хреста Св. Дам'яна, а ведучим духовних вправ є о. Арсеній Валіхновський ЧБМ.
27 серпня 2018

Освячення "Українського Єрусалиму" в Зарваниці.

Напередодні свята Успіння Пресвятої Богородиці, 27 серпня, Глава і Отець УГКЦ блаженніший Святослав здійснив чин освячення унікального комплексу «Українського Єрусалиму» у Марійському духовному центрі Зарваниці. В освяченні взяв участь хранитель Святої Землі о. Франческо Паттон, ЧБМ, який привіз камінь із Гробу Господнього.
25 серпня 2018

Веселі канікули з Богом дітей в с. Гаї Шевченківські

13-19 серпня у Гаях Шевченківських відбувалися Веселі канікули з Богом для усіх діток села. Так наш табір нараховував приблизно 55 дітей віком 4-14 років...
12 серпня 2018

Храмовий празник Матері Божої Маріяповчанської в Ужгороді

Дня 12 серпня 2018 року брати францисканці в Ужгороді відсвяткували храмовий празник Маріповчанської ікони Богородиці.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 11