Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
04 жовтня 2020

Першa Служба Божа о. Юста Гомзи ЧБМ у рідному селищі

Нововисвячений наш співбрат, о. Юст, у першу неділю жовтня служив свою першу Службу Божу у храмі Вознесіння Христового, смт Козлів.

Перед Урочистою Євхаристією настоятель храму освятив священничі ризи для о. Юста, котрі подарували на його священничу дорогу, хресні батьки. З трепетним голосом служив нововисвячений Літургію, ретельно читаючи прописані молитви, чим відразу звернув увагу священиків-співслужителів, котрі настільки привикли до молитов, що лиш перевіряли, їхню наявність в Служебнику. За словами о. пароха, Юст своєю поставою заставив ретельніше і інтенсивніше проголошувати молитви, маючи на увазі що діалог ведеться з самим Богом в Тройці.

Проповідь на Літургії приміціанта виголосив о. протоіг. Юстиніан Г. ЧБМ. В своєму слові звернув увагу на Ісуса Христа, котрий діє в особі священника, даючи людям у святих Таїнствах Життя Вічне: у хрищенні народжує до життя в Бозі, у миропомазанні дає силу свого Духа, у Євхаристії кормить своїм Тілом і Кров`ю, у покаянні прощає гріхи, у єлеопомазанні зціляє недуги, у подружжі єднає чужих людей в одно тіло, у священстві ставить нових пастирів у своїй Церкві. Співбратові проповідник наказав жити Ісусом Христом в собі, дбати тільки про здобування Святого Його Духа і ні про що інше.

Після Євхаристії Марійська Дружина парафії, Матері в молитві і парафіяни вітали отця приміціанта. о. Юст також із своєї сторони сердечно подякував Богові за покликання до життя, чернецтва і священства, присутнім за молитву і зичливість, батькам за виховання, священикам за молитву.

Повідомив свій чоловік