Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)

Новини церкви: сторінка 5

04 грудня 2016

Посвята місійного Хреста у францисканському монастирі в м. Золочів

У францисканській парафії і монастирі міста Золочів в день Введення в храм Пресвятої Богородиці (4.12.) відбулось урочисте посвячення місійного Хреста, який поставлено при вході до святині.
04 грудня 2016

Дівчата в гостях у монастирі сестер Францисканок

З 2 по 4 грудня в монастирі сестер францисканок, що знаходиться у с. Драганівка (тернопільський район) відбулися реколекції для дівчат, де кожна з нас мала змогу пізнати Божу присутність і любов.
29 листопада 2016

Реколекції про розпізнання покликання у золочівському монастирі

У період з 25 по 27 листопада цього року прислуга церкви святого апостола Петра мала можливість бути присутніми на реколекціях у золочівському, францисканському монастирі. Тема реколекцій звучала: «Прийди і подивись!»
11 листопада 2016

Реколекції для францисканської братії в Ужгороді

У м. Ужгороді в монастирі святого Антонія Падевського від 7 до 11 листопада проводились реколекції для братів францисканців східного обряду.
17 жовтня 2016

Обряд облечин брата Дам`яна Чамарника

В рамках братерських відвідин отця протоархимандрита Михаїла Перрі до нашої братії, в церкві святого апостола Петра відбувся Чин облечин брата Дам`яна під час Божественної Літургії о 10:00.
17 жовтня 2016

Приїзд настоятеля Чину Братів Менших у Тернопіль

Францисканська братія східного обряду в днях 14-16 жовтня переживала велику радість з приводу відвідин свого протоархимандрита о. Михаїла Перрі (генерального міністра)
29 вересня 2016

Празник Чесного Хреста в Золочеві очолив кир Володимир Груца

27 вересня 2016 року, Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської архиєпархії, звершив Божественною Літургію у храмі Воздвиження Чесного Хреста Господнього Францисканського Монастиря Чесного Хреста Св. Дам`яна (м. Золочів, вул. М. Шашкевича, 13).
23 вересня 2016

Посвята в чернецтво братів францисканців (сх. обряду)

В день Різдва Пресвятої Богородиці відбулись облечини, перші, тимчасові та вічні обіти наших братів. Урочисту Літургію о 8.00 21 вересня очолив о. протоігумен Іван Канти Пєхота ЧБМ, а чин постригу і обітів здійснив о. архімандрит Антонін Бжонкалік ЧБМ.
23 вересня 2016

ХІ Капітула Наметів братів францисканців східнього обряду

З 21.09 по 23.09.2016 року у францисканському монастирі Різдва Пресвятої Богородиці (м. Тернопіль) відбулася ХІ Капітула Наметів Фундації Всіх Святих Серафимського Чину в Україні. Тема Капітули була: Милосердні, як Отець наш св. Франциск з Асижу.
22 серпня 2016

Ченці і черниці пережили свою чергову прощу до Матері Божої в Зарваниці.

Представники чернечих чинів, згромаджень і монастирів Тернопільсько-Зборівської архиєпархії (УГКЦ) а також і богопосвячені особи з інших єпархій вирушили від катедрального собору Непорочного Зачаття Діви Марії в Тернополі до Зарваницької ікони Матері Божої, в суботу 20 серпня о 8.00.
03 липня 2016

Празник Пресвятої Євхаристії в м. Хуст

У монастирському храмі Пресвятої Євхаристії в Хусті відбулись урочисті святкування. На Святкову Літургію прибули брати із Ужгорода, Тернополя і Золочева.
30 травня 2016

Відійшов до Господа – Архієпископ Петро Мальчук

Брати Францисканці, зібрані на Провінціальному Капітулі в в Зарічанах-Житомир, а також в усіх монастирях по Україні і за кордоном, з великим болем отримали сумну звістку про передчасний відхід до вічності співбрата в Ордені Менших Братів, Архиєпископа Геркуляна Петра Мальчука
21 травня 2016

IV з`їзд молоді бучацької єпархії

«Що для мене означає дотик Христа?»,- о. Юстиніан Городечний, ЧБМ на молодіжному з’їзді у м. Чорткові
14 травня 2016

Посвята фігурки св. Антонія у м. Судова Вишня

Фундатором фігурки є Вербаускас Антоній Марцельович, (вуйко і хресний о. Юстиніана Городечного ЧБМ), який спорудив фігурку біля свого дому, як вотум вдячності своєму покровителеві за неодноразово врятоване життя, за свого дідуся Антанаса та тітку Антоніну.
01 травня 2016

Великодній сніданок для убогих міста Тернополя

Брат Вальдемар Чарноцький ЧБМ цього року на Воскресіння ГНІХ зорганізував великодній сніданок для бідних і безпритульних людей міста Тернополя.
29 березня 2016

Посвята Хресної Дороги у с. Гаї Шевченківські

На околиці Тернополя розсташовене село Гаї Шевченківські. Саме тут, 27 березня цього року, було освячено Хресну дорогу, аналогів якої немає не лише на Тернопільщині, але й в у Україні.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12