Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)

Парафіяльні оголошення Золочів

Парафіяльні оголошення на 2021 р. Б.

Бажаючим охрестити своїх дітей просимо звертатись принаймні за тиждень до самого Хрищення у захристію нашого храму. Записати до Святої Тайни повинні батько або мати дитини, при собі в час запису потрібно мати свідоцтво про гародження дитини.

В справі отримання Святої Тайни Подружжя слід звернутись за 3 місяці до Таїнства. Записуватись можна лише в присутності двох наречених. (Номер телефону парафії (3265) 4-63-00. Питатись адміністратора храму - єрм. Мойсея Левка ЧБМ

При нашому монастирі функціонує кухня для бідних, кому потрібна допомога можна звертатись.

У нашому храм знаходиться Книга тверезості, заохочуємо вписуватись до цієї книги (особливо в позапостні періоди) тих, котрі прагнуть вести тверезий спосіб життя. Можна вписуватись тим котрі прагнуть жертвувати свою тверезість за алкозалежних родичів і знайомих. Вписатись до книги можна мінімум на місяць а максимум на 1 рік після благословення священика і складення стосовної присяги.

Бажаючі можуть приступити до Святої Тайни Покаяння поза богослужіннями, попросити брата фіртятнина щоб закликав до сповідальні храму священика як що є присутній.

У нашому храмі можна  щомісяця (у І-шу пятницю) користати із Святої Тайни Сповіді.

Запрошуємо приєднуватись до спільнот парафіяльних, Матері в молитві (вт - 18.00), Матері Божої Неустанної Помочі (остання нд щомісяця - 14.00), ІІІ Чин Святого Франциска (3 четвер щомісяця - 18.00)

У нашій парафії є додаткова Свята Літургія, щонеділі о 14.00 годині. Потреба Літургії була зумовлена браком місця в храмі, отож, щоб ми вільніше почувались є введена оця Служба Божа, запрошуємо на ню особливим чином молодь. Зазначаємо, що Літургія служитиметься лише у неділі а не в свята котрі випадають в будний день.

На фірті можна придбати церковні календарі.

Складаємо подяку парафіянам, прихожанам і доброчинцям за спільну молитву і пожертви на церкву і монастир. Нехай Бог дарує вам свій мир і добро!