Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)

Парафіяльні оголошення Золочів

Парафіяльні оголошення на 22.12 - 29.12.2019 р. Б.

Бажаючим охрестити своїх дітей просимо звертатись принаймні за тиждень до самого Хрищення у захристію нашого храму. Записати до Святої Тайни повинні батько або мати дитини, при собі в час запису потрібно мати свідоцтво про гародження дитини.

В справі отримання Святої Тайни Подружжя слід звернутись за 3 місяці до Таїнства. Записуватись можна лише в присутності двох наречених. (Номер телефону парафії (3265) 4-63-00. Питатись адміністратора храму - о. Мойсея Левка ЧБМ

При нашому монастирі функціонує кухня для бідних, кому потрібна допомога можна звертатись.

У нашому храм знаходиться Книга тверезості, заохочуємо вписуватись до цієї книги (особливо в позапостні періоди) тих, котрі прагнуть вести тверезий спосіб життя. Можна вписуватись тим котрі прагнуть жертвувати свою тверезість за алкозалежних родичів і знайомих. Вписатись до книги можна мінімум на місяць а максимум на 1 рік після благословення священика і складення стосовної присяги.

Бажаючі можуть приступити до Святої Тайни Покаяння поза богослужіннями, вистарчить попросити брата фіртятнина щоб закликав до сповідальні храму священика.

У нашому храмі можна  щомісяця (у І-шу пятницю) користати із Святої Тайни Сповіді напротязі цілого дня. Отці сповідатимуть 12 годин підряд від 7.00 до 19.00.

Катехизація дітей до урочистого, Святого Причастя проводиться щосуботи о 14.00. в приміщенні ораторії. (позаду монастиря)

Запрошуємо приєднуватись до спільнот парафіяльних, Матері в молитві (вт - 19.30), Матері Божої Неустанної Помочі (остання нд щомісяця - 18.00), ІІІ Чин Святого Франциска (3 четвер щомісяця - 18.00), Біблійне коло - "Діти Божі" (пн - 19.30), Молодь францисканська (нд - 15.00)

У нашій парафії є додаткова Свята Літургія, щонеділі о 14.00 годині. Потреба Літургії була зумовлена браком місця в храмі, отож, щоб ми вільніше почувались є введена оця Служба Божа, запрошуємо на ню особливим чином молодь. Зазначаємо, що Літургія служитиметься лише у неділі а не в свята котрі випадають в будний день.

В понеділок 4.11.2019 о 15.00. в церкві відбулось відкриття і посвячення Школи св. Йосифа з Купертину у якій навчаються діти з багатодітних і осиротілих родин. Довідатись про школу можна безпосередньо від вчителів, котрі проводять у ній заняття щоденно від 15.00.

На фірті можна придбати церковні календарі.

Складаємо подяку парафіянам, прихожанам і доброчинцям за спільну молитву і пожертви на церкву і монастир. Нехай Бог дарує вам свій мир і добро!