Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)

Новини церкви: сторінка 7

24 серпня 2015

Перша Служба Божа о. Божидара в селі Озеряни

О. Божидар, який 9 серпня прийняв священичі священня, свою першу Службу Божу відправив в своєму рідному селі Озеряни, 23 серпня о 12.00 годині.
11 серпня 2015

Священичі свячення брата Божидара

Брат диякон Божидар Цвіренько отримав рукоположення в священики у неділю 9 серпня, підчас Літургії о 12.00. в церкві св. ап. Петра в Тернополі.
11 серпня 2015

Чернечий постриг у тернопільському монастирі

В неділю, 9 серпня о 8.00. годині троє братів кандидатів отримали чернечу рясу і постриг в ченці, і троє братів склали Богові обітницю жити згідно з євангельськими радами, тобто в безженстві, убожестві і послусі Богові.
06 серпня 2015

Збори братів франисканців у Тернополі

5-6 серпня 2015 р. в тернопільському монастирі відбулася Х Капітула Наметів Фундації Всіх святих Серафимського Чину.
14 червня 2015

Діти школи св. Антонія Падевського вшанували свого покровителя

У день св. Антонія - чудотворця Падевського, 13.06.15 діти його ж школи привітали свого покровителя і вшанували виставою, що називалась "Св. Антоній - чудо Боже"!
24 травня 2015

У Чині Братів Менших новий протоархимандрит

В четвер 21 травня, зібрані на генеральній капітулі в Асижі, брати вибрали нового протоархимандрита (генерала) Чину Братів Менших (францисканців) Став ним о. Michael A. Perry OFM
27 квітня 2015

У Золочеві відкрито і посвячено новий Храм і Монастир

У другий тиждень після Великодня, 26.04., наша францисканська спільнота святкувала історичну подію, відкриття нового Храму і Монастиря у м. Золочеві. Дійство відбулось у неділю мироносиць в самому центрі міста о 12.30.
18 квітня 2015

Запрошуємо на відкриття монастиря в м. Золочів

У м. Золочів Львівської області, дня 26.04. о 12.30. відбудеться урочисте посвячення францисканського монастиря і Храму. Запрошуємо усіх бажаючих на це святе дійство.
16 квітня 2015

Великодній сніданок для бідних

12 квітня, в день Воскресіння Христового, у нашому монастирі Різдва Пресвятої Богородиці відбувся Пасхальний обід для бідних в рамках монастирської ініціативи «Кухня для бідних», яким опікується бр. Вальдемар Чарноцький ЧБМ.
15 лютого 2015

Святкування дня монашества у Тернополі

"Якби світські люди духовними очима побачили, яке служіння несе монашество, то між людьми і монастирями треба б було зводити мури, щоб не пустити людей у монастир, бо тоді б усі хотіли бути так богопосвяченими» - виразився отець Андрій під час святкування дня монашества.
25 грудня 2014

о. Арсеній Валіхновський видав свою першу, про св. Франциска, книгу.

Пропонована розповідь про великого святого італійської землі, преподобного і богоносного Франциска Асізького є компіляцією трьох найважливіших життєписів цього святого.

24 листопада 2014

У селі Максимівка Збаразького району відбулась Свята Місія

Місія розпочалась 16 листопада о 15.00. в сільському храмі св. арх. Михаїла. На богородичний молебень і вступну місійну науку прийшли місцеві парафіяни та мешканці окружних сіл. Ведучі Святих Місій, отці Юстиніан Городечний ЧБМ та Ігор Ракочий ФЧС заохотили присутніх до участі у святих дійствах для налагодження своїх відносин з Богом.

16 жовтня 2014

Святкування памяті Св. Франциска в Ужгородській обителі

Сьогодні брати францисканці візантійського обряду відзначають день святого Франциска з Асижу. В Ужгороді відбулася святкова Літургія, молебен до Святого а також вистава, яку підготувала наша молодь, на святкуваннях були присутні: владика Ніл Лущак ЧБМ, брати Патрік і Оліх а також бр. Франциск з провінції святого Архангела Михаїла.

15 жовтня 2014

Собор Тернопільсько-Зборівської архиєпархії на тему живої парафії

11 жовтня у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії розпочався Собор під гаслом «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом». Подія, завданням якої є пожвавити життя і діяльності парафіяльних спільнот УГКЦ, зібрала близько 100 делегатів від різних парафій УГКЦ Тернопільщини, серед яких священики, монахи та миряни, представник Бучацької єпархії.

09 жовтня 2014

Духовна віднова для священиків Мукачівської Греко-католицької Єпархії

З благословення єпископа-помічника Мукачівської Єпархії кир Ніла Лущака ЧБМ, від 6 до 9 жовтня відбулись ре колекції для священиків у реколекційному будинку в с. Анталовці, Ужгородського району . Ведучим ре колекцій був о. Юстиніан О. Городечний ЧБМ. На ре колекції прибуло 15 священиків з різних деканатів Єпархії.
05 жовтня 2014

Вічні обіти бр. Юстина в Польщі

В день преп. Отця нашого Франциска, 4.10.14 (за григоріанським календарем) бр. Юстин Ухач склав чернечу присягу, поставивши перед собою завдання жити для Бога до кінця свого життя в чистоті без сласності і в послушанії.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12