Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
04 серпня 2020

Іменини нашого брата Яна-Віаннея Сокальського ЧБМ

Сьогодні (4 серпня) за францисканським календарем є спомин св. Івана Марії Віаннея, священика.

У золочівський монастирській спільноті є о. Ян Віанней, котрий сьогодні відзначав свої іменини. Під час вечірньої Святої Літургії, брати монастиря і спільноти парафії Воздвиження Чесного Хреста огорнули іменинника своєю молитвою, вітальним словом і вдячністю.

«Дивний Бог у святих своїх» - мовив один із вітальників, вказуючи на життя Св. Віаннея, бо Бог послужився у його житті немочами для того, щоб проявити свою силу. Святий Віанней ледве завершив семінарію, бо був слабким студентом а згодом став таким потужним проповідником що приїжджали професори вчитись від нього глибин мудрості Божої. Після завершення семінарії отримав найгіршу парафію, яку зробив взірцевою, можна сказати святою.

Отцю Яну бажали постійної погоди духа, щоб сильні сторони його особи Ісус укріпив а слабкі мав для проявлення своєї сили, для реалізації своїх планів. П

ІІІ Чину також вітали отця, пригадавши йому про благодать, яку Господь виливає через його служіння. Одна прихожанка підійшла до мікрофона і коротко побажала щоб отець надалі зігрівав церкву своєю посмішкою. Матері в молитві також виявили отцю вдячність за присутність а о. Мойсей Левко за поміч у душпастирюванні. 

Многая і благая літ нашому брату! Зросту у благодаті Господа Нашого Ісуса Христа!

Повідомив свій чоловік.