Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
15 листопада 2020

Молитва до Бога за нових священиків і монахів

«Пустіть дітей! Не бороніть їм приходити до Мене, бо таких є Царство Небесне» (Мт. 19: 13)

Молитовна зустріч з братами францисканцями з міста Ужгород з 13 по 15 листопада (п'ятниця - неділя) в парафії францисканців міста Золочів, міста Тернопіль, с. Гаї Шевченківські.

З 13 по 15 листопада наші брати францисканці з міста Ужгород, які навчаються в богословській академії імені блаженного Теодора Ромжі  провели молитовний вечір, тема: "Покликання і я", в особливий спосіб запрошували молодих людей, а також  всіх охочих парафіян міста Золочів, в п'ятницю 13 листопада, в суботу 14 листопада м. Тернопіль, в неділю 15 листопада с. Гаї Шевченківські, до молитви, щоб допомогти кожному з нас знову знайти власний шлях до Бога. 
Слова з Євангелія від Матея 19: 13-15. "Тоді приведено до нього дітей, щоб він, поклавши на них руки, помолився. Учні ж боронили їм. Ісус сказав їм: “Пустіть дітей! Не бороніть їм приходити до мене, бо таких Царство Небесне.” 
Всі ми колись були дітьми! Дитинство це безумовно один із найкращих періодів в житті людини. Таке безтурботне і щасливе, а Бог дає шанс і надалі залишатись Його дитиною, навіть у дорослому віці.
Брати молились за нашу дорогу молодь на наших францисканських парафіях, а в конференції розповідали, як Господь покликав братів служити Богові в монастирі, а також, як Господь запрошує нас бути Його дитиною, бути християнином, бути щасливим з Небесним Отцем і  виконувати Боже покликання. Для розпізнавання Божого покликання брати подали три методи: 1) Молитва. 2) Читання і слухання Святого Письма. 3) Діалоги з батьками, монахами та монахинями, друзями, знайомими. Нашим щоденним завданням є відкривати запрошення Бога, що присутність Господа є зі мною на роботі, в перукарні, в пекарні, в майстерні, в школі, в університеті, всюди.Будь моєю дитиною.
Молитовний вечір організували брати: Святослав ЧБМ, брат Трифон ЧБМ, брат Дам'ян ЧБМ, брат Партеній ЧБМ.

Христос чекає на вас! Не бійтеся!


Прес-служба Братів Менших в м. Ужгород