Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)

Новини церкви: сторінка 6

22 серпня 2016

Ченці і черниці пережили свою чергову прощу до Матері Божої в Зарваниці.

Представники чернечих чинів, згромаджень і монастирів Тернопільсько-Зборівської архиєпархії (УГКЦ) а також і богопосвячені особи з інших єпархій вирушили від катедрального собору Непорочного Зачаття Діви Марії в Тернополі до Зарваницької ікони Матері Божої, в суботу 20 серпня о 8.00.
03 липня 2016

Празник Пресвятої Євхаристії в м. Хуст

У монастирському храмі Пресвятої Євхаристії в Хусті відбулись урочисті святкування. На Святкову Літургію прибули брати із Ужгорода, Тернополя і Золочева.
30 травня 2016

Відійшов до Господа – Архієпископ Петро Мальчук

Брати Францисканці, зібрані на Провінціальному Капітулі в в Зарічанах-Житомир, а також в усіх монастирях по Україні і за кордоном, з великим болем отримали сумну звістку про передчасний відхід до вічності співбрата в Ордені Менших Братів, Архиєпископа Геркуляна Петра Мальчука
21 травня 2016

IV з`їзд молоді бучацької єпархії

«Що для мене означає дотик Христа?»,- о. Юстиніан Городечний, ЧБМ на молодіжному з’їзді у м. Чорткові
14 травня 2016

Посвята фігурки св. Антонія у м. Судова Вишня

Фундатором фігурки є Вербаускас Антоній Марцельович, (вуйко і хресний о. Юстиніана Городечного ЧБМ), який спорудив фігурку біля свого дому, як вотум вдячності своєму покровителеві за неодноразово врятоване життя, за свого дідуся Антанаса та тітку Антоніну.
01 травня 2016

Великодній сніданок для убогих міста Тернополя

Брат Вальдемар Чарноцький ЧБМ цього року на Воскресіння ГНІХ зорганізував великодній сніданок для бідних і безпритульних людей міста Тернополя.
29 березня 2016

Посвята Хресної Дороги у с. Гаї Шевченківські

На околиці Тернополя розсташовене село Гаї Шевченківські. Саме тут, 27 березня цього року, було освячено Хресну дорогу, аналогів якої немає не лише на Тернопільщині, але й в у Україні.
20 березня 2016

Духовна віднова для тернопільських семінаристів

17-19 березня у Тернопільській вищій духовній семінарії відбулися великопосні реколекції. Реколектант, отець Юстиніан Городечний ЧБМ, у своїх науках закликав задуматися над темою блаженств.
15 березня 2016

Реколекції для дівчат в Драганівці

З 11.03 по 13.03.2016 р. відбулися реколекції у Драганівці (Тернопільська область) для дівчат, темою яких була «Бог і жінка». Кожен день був особливим і незабутнім. До монастиря сестер францисканок приїхало близько 30 дівчат,з них 5 з Чернівців і 5 з Польщі.
07 березня 2016

План реколекцій для дівчат в Драганівці, від 11.03.-13.03.2016

Вже оголошувалось що у монастирі сестер францисканок, с. Драганівка (Тернопільського району) відбуватимуться реколекції для дівчат, тут можна ознайомитись із змістом і планом тих реколекцій.
23 лютого 2016

Cоціальне служіння францисканців східного обряду в Україні

Для потреб соціального служіння в Україні Чину Братів Менших візантійсько-українського обряду, минулого року було засновано Благодійний фонд "Францисканські серця убогим".
17 лютого 2016

Поновилось видання монастирського часопису

Запрошуємо ознайомитись із новим номером монастирського часопису: "Вісник Святого Франциска", який містить матеріали про найбільшу в Україні шопку.
15 лютого 2016

Зустріч богопосвячених в Мукачівській Греко-католицькій Єпархії

У день Стрітення ГНІХ, в ужгородському, францисканському монастирі Св. Антонія Падевського відбулась зустріч владики кир Мілана Шашіка з представниками чернецтва Мукачівської ГКЦ.
14 лютого 2016

Сестри Францисканки запрошують дівчат в гості у свій монастир

Сестри Францисканки, Матері Божої Неустанної Помочі запрошують дівчат на духовні вправи, медитацію із Святим Письмом та спільні бесіди. Щоб взнати деталі запрошуємо увійти в цю рубрику.
16 січня 2016

Різдво Бідного для бідних

В рамках Кухні для бідних яка функціонує при нашому монастирі, відбувся Святвечір, тобто вечеря для убогих, яку організували бр. Вальдемар Чарноцький, добродії та молодь парафії св ап. Петра. Сталось це 5 січня о 14.00. в монастирі Різдва Пресвятої Богородиці.
05 січня 2016

Францисканський вертеп 2016

Запрошуємо до поклоніння Дитятка Ісус перед найбільшу в Україні Шопку.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12