Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)

Новини церкви: сторінка 9

31 серпня 2013

Францисканці на з`їзді молоді у Джублику

У селі Джублик на Закарпатті з 24 до 27 серпня відбувся всеукраїнський з`їзд молоді, приурочений 9 річниці від об`явлення там Пресвятої Родини. Темою з`їзду: віра в Христа - сенс мого життя".
29 серпня 2013

Празник Успіння Діви Марії у с. Гаї Шевченківські

Біля м. Тернополя знаходиться с. Гаї Шевченківські, є у ньому церква Успіння Пресвятої Богородиці, де душпастирюють оо. францисканці (Чин Братів Менших). Власне в день Успіння Пресвятої Богородиці відбулось там величаве святкування цього свята.
24 серпня 2013

Проща монашества Тернопільсько-Зборівської архиєпархії до Зарваниці

Митрополит Тернопільсько-Зборівський кир Василій Семенюк благословив прощу монашества своєї архиєпархії до марійського центру в Зарваниці. Дня 24 серпня о 9.30, з-під катедри вирушила група паломників ченців і черниць до богородичного центру.
21 серпня 2013

З`їзд францисканців (східних) до Тернополя

В днях від 19 до 21 серпня в Тернополі зібралась спільнота братів менших на чергову капітулу наметів. Темою цьогорічної капітули була віра.
21 серпня 2013

Чернечі обіти в Тернополі

Троє братів францисканців на свято Переображення ГНІХ в Тернополі відновили Богові свої обітниці, що будуть жити один рік в послусі, без власності і в безженстві. Один із них, бр. Тарас Починок вперше склав свої обіти.
04 липня 2013

Празник Пресв. Євхаристії у м. Хуст

В четвер, 4 липня у францисканській парафії Пресвятої Євхаристії (м. Хуст, Закарпаття) відбулось торжественне святкування свята Пресвятих Тайн Тіла і Крові Христових. На празник прибув преосв. владика кир Ніл Лущак ЧБМ, брати з Тернополя і Ужгороду.
26 червня 2013

Зустріч братів з протоархимандритом

В дняз 23-26 червня, на горі св. Анни (PL) відбулась чергова зустріч молодих братів північно-слов`янської конференції з протоархимандритом о. Михаїлом Перри ЧБМ.
22 травня 2013

Новий протоархимандрит - о. Михаїл Перри

Уряд Чину Братів Менших 22 травня цього року вибрав нового генерального міністра (протоархимандрита), став ним дотеперішній генеральний вікарій - о. Михаїл Перри ЧБМ.
22 травня 2013

Свячення в єпископи протоархимандрита Чину Братів Менших

В суботу 18 травня кардинал римо-католицької Церкви, Тарсикій Бертоне SDB, уділив о. Йосипу Карбайо ЧБМ єпископських свячень в духовному центрі Сантіяґо де Компостелла (Іспанія)
22 травня 2013

Новопризначений провінційний міністр - о. Доброслав OFM

У братній Провінції Св. Архистратига Михаїла Чину Братів Менших в Україні, призначено Провінційного Міністра. Став ним о. Доброслав Копистеринський, який до призначення теж виконував цей же уряд.
05 травня 2013

Великодній сніданок для убогих

В свято Воскресіння Ісуса Христа брат Вальдемар, опікун бідних при тернопільському монастирі ЧБМ зорганізував сніданок для бідних, які щодня приходять до монастиря і просять поживи.
05 травня 2013

Новообраний архимандрит - о. Антонін та уряд Провінції Успіння ПБ

У монастирі францисканців в Катовіцах-Паневніках в днях від 29 квітня до 2 травня 2013 р. відбулась Капітула Провінції Успіння Пресвятої Богородиці Чину Братів Менших в склад якої входить Фундація Всіх Святих Серафимського Чину (УГКЦ)
08 квітня 2013

Настоятель Чину Братів Менших став архиєпископом

Протоархимандрит Чину Братів Менших став архиєпископом Белькастро і секретарем Конгрегації Богопосвяченого життя та Товариств апостольського життя.
31 березня 2013

Розпорядок Святих Місій в парафії св. ап. Петра в Тернополі

У зв`язку з 20-літнім ювілеєм парафії св. ап. Петра подаємо розпорядок Святих Місій, які відбудуться від 15 до 21 квітня. В цей час Божої Благодаті, дається вірним можливість відновити і поглибити свої відносини з Богом.
02 лютого 2013

Архієрейська Літургія кир Ніла ЧБМ

Єпископ кир Ніл служив урочисту і першу архієрейську Літургію в парафії св. ап. Петра у Тернополі.
25 січня 2013

Францисканські вертепи в Україні

Вважається, що найбільший вертеп в Україні знаходиться в м. Тернополі. Варто звернути увагу що окрім Тернопільського вертепу є багато інших вертепів.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12