Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)

Новини церкви: сторінка 9

20 липня 2014

Відпочинок у Карпатах Школи св. Антонія Падевського

Цьогоріч діти Школи св. Антонія відпочивали у прекрасних, українських карпатах, у с. Нижній Бистрий Хустського району, де знаходиться францисканський монастир.
09 червня 2014

Запрошуємо молодь на адорацію в стилі TAIZE

Цього разу темою адорації буде: Святий Дух і Його дія на нас. Запрошуємо тебе 13.06. на 19.00. у храм св. ап. Петра.
24 березня 2014

Багато християн знову визнало Ісуса Господом свого життя

Під час реколекцій в парафії Св. ап. Петра (м. Тернопіль), які провадив бр. Петро Куркевич з Красилова, багато парафіян пережило особисту зустріч з Ісусом Христом у Слові Божому, Святих Таїнствах Сповіді і Євхаристії, в молитвах прослави, прохання, переблагання Господа.
12 березня 2014

Духовна віднова в парафіяї св. ап. Петра

Запрошуємо парафіян нашого храму на духовну віднову, тобто реколекції які триватимуть від 20 до 23 березня. В рамках духовної віднови проводитимуться науки, молитви прослави, молитви на оздоровлення, свідоцтва навернених людей і інші боговгодні дійства.
14 жовтня 2013

Дияконські свячення бр. Божидара ЧБМ

На свято Покрови Пресвятої Богородиці бр. Божидар Цьвіренько ЧБМ прийняв дияконські свяення з рук кир Ніла Лущака ЧБМ при ужгородському монастирі св. Антонія.
19 вересня 2013

Реколекції в тернопільському монастирі

Цим разом реколекції (духовна віднова) в монастирі Різдва Пресвятої Богородиці відбулись від 16 до 20 вересня. Провадив дховну віднову о. Едвард Кава OFM conv. Темою реколекційної віднови була - віра.
15 вересня 2013

У францисканців світських відбулись вибори

Місяць вересень 2013 року став знаменним для спільноти ІІІ Чину святого Франциска (Францисканського Чину Світських), що із 2000 року Божого, діє при монастирі Різдва Пресвятої Богородиці Чину Братів Менших у Тернополі, оскільки саме у вересні, відбулися місцеві Виборчі Збори (Капітула) даної Спільноти.
31 серпня 2013

Францисканці на з`їзді молоді у Джублику

У селі Джублик на Закарпатті з 24 до 27 серпня відбувся всеукраїнський з`їзд молоді, приурочений 9 річниці від об`явлення там Пресвятої Родини. Темою з`їзду: віра в Христа - сенс мого життя".
29 серпня 2013

Празник Успіння Діви Марії у с. Гаї Шевченківські

Біля м. Тернополя знаходиться с. Гаї Шевченківські, є у ньому церква Успіння Пресвятої Богородиці, де душпастирюють оо. францисканці (Чин Братів Менших). Власне в день Успіння Пресвятої Богородиці відбулось там величаве святкування цього свята.
24 серпня 2013

Проща монашества Тернопільсько-Зборівської архиєпархії до Зарваниці

Митрополит Тернопільсько-Зборівський кир Василій Семенюк благословив прощу монашества своєї архиєпархії до марійського центру в Зарваниці. Дня 24 серпня о 9.30, з-під катедри вирушила група паломників ченців і черниць до богородичного центру.
21 серпня 2013

З`їзд францисканців (східних) до Тернополя

В днях від 19 до 21 серпня в Тернополі зібралась спільнота братів менших на чергову капітулу наметів. Темою цьогорічної капітули була віра.
21 серпня 2013

Чернечі обіти в Тернополі

Троє братів францисканців на свято Переображення ГНІХ в Тернополі відновили Богові свої обітниці, що будуть жити один рік в послусі, без власності і в безженстві. Один із них, бр. Тарас Починок вперше склав свої обіти.
04 липня 2013

Празник Пресв. Євхаристії у м. Хуст

В четвер, 4 липня у францисканській парафії Пресвятої Євхаристії (м. Хуст, Закарпаття) відбулось торжественне святкування свята Пресвятих Тайн Тіла і Крові Христових. На празник прибув преосв. владика кир Ніл Лущак ЧБМ, брати з Тернополя і Ужгороду.
26 червня 2013

Зустріч братів з протоархимандритом

В дняз 23-26 червня, на горі св. Анни (PL) відбулась чергова зустріч молодих братів північно-слов`янської конференції з протоархимандритом о. Михаїлом Перри ЧБМ.
22 травня 2013

Новий протоархимандрит - о. Михаїл Перри

Уряд Чину Братів Менших 22 травня цього року вибрав нового генерального міністра (протоархимандрита), став ним дотеперішній генеральний вікарій - о. Михаїл Перри ЧБМ.
22 травня 2013

Свячення в єпископи протоархимандрита Чину Братів Менших

В суботу 18 травня кардинал римо-католицької Церкви, Тарсикій Бертоне SDB, уділив о. Йосипу Карбайо ЧБМ єпископських свячень в духовному центрі Сантіяґо де Компостелла (Іспанія)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12