Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)

Парафіяльні оголошення

Парафіяльні оголошення

         Просимо ознайомлюватися з оповідями на таблиці оголошень. Тим, котрі хочуть прийняти св. Тайну Хрещення, слід звертатись, принаймні, за тиждень до захристії, а в справах Подружжя - за 3 місяці до самого шлюбу. Звертатись до: о. Пантелеймона моб. н-р: 0987901286 і о. Тарасія моб. н-р: 0988173789.

 

         Заохочуємо надалі підтримувати діяльність «Школи св. Антонія» а також «Кухні для бідних» купуючи свічки які виготовляються нашим монастирем. За підтримку щиро дякуємо.

 

         На свято Покрови Богородиці (14.10.), у нашій парафії гоститиме сестра Люцина Г., котра від багатьох років займається проєктом Радіо Марія. Через це радіо багато людей знайомиться з католицьким вченням і має можливість молитись та просити про молитву. Просимо підтримати невтомну працю сестри своєю молитвою і пожертвою.

 

         В суботу о 19.30. запрошуємо на молитовне дійство приурочене пам`яті переставлення Св. Франциска, котре називається Transitus (Перехід), бо у неділю 17.10. є свято засновника нашого Чину.

 

         При нашому монастирі буде проводитись катехизація ще й для дошкільнят, перше заняття - 18.10. о 17.30. Записи дітей проводяться в захристії до 17.10.21р.

 

         У наступну неділю 17.10.2021р. вібудеться благочинний ярмарок, зібрані кошти підуть на лікування хворого пятирічного Артема Шкандюка.

 

         Сьогодні після кожної Служби Божої при вході до церкви збиратиметься пожертва на операцію для важко хворого Миколи.

 

         В нашій крамниці можна придбати свіжий мед.

Хто б з парафіян і прихожан мав потребу в молитві чи індивідуальній духовній бесіді з священнослужителем просимо звертатись по телефону (0352 28 95 55). Цей же номер можна вживати, якщо треба посвятити авто, дім (квартиру), місце праці (якщо не працюватимуть у неділю), речі. Особливо важливою є пам`ятать про хворих, старших і одиноких, яким священики нашого храму можуть служити Оливопомазанням, Сповіддю і Євхаристією. (Очевидно безкоштовно)

Складаємо подяку всім нашим Парафіянам, Прихожанам і Доброчинцям за молитви і пожертви на церкву та монастир,
бажаємо вам миру і добра на сьогодні і на весь тиждень!