Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)

Парафіяльні оголошення

Парафіяльні оголошення

Просимо ознайомлюватися з оповідями на таблиці оголошень. Тим котрі хочуть прийняти св. Тайну Хрещення слід звертатись принаймні за тиждень до захристії, а в справах Подружжя за 3 місяці до самого шлюбу звертатись до отця Патрика Сов`яка, моб. н-р: 0979097965

Навпроти храму святого апостола Петра будується соціальний будинок для безпритульних міста, якщо б хтось із людей доброї волі хотів помогти коштами чи будматеріалами у будові то запрошуємо включитися у спільну, добру справу. Принагідно запрошуємо ознайомитись із нашим фондом: "Францисканські Серця Убогим".

Запрошуємо всіх бажаючих брати участь в репетиціях хору. Розклади репетицій подані на дошці оголошень.

Вже сьогодні хочемо подякувати тим котрі склали свої пожертви на ремонт храму, хай вам Бог благословить і примножить всяке добро! Кошти на РЕМОНТ НАШОГО ХРАМУ надалі будуть збиратися по домах вірогіднимими парафіянами, які будуть мати лист від отця пароха Івана (з його підписом) і з трьома печатками. Просимо перевіряти тих хто буде збирати кошти і вимагати від них доказів приналежності до храму св. ап. Петра. Можна також складати свої пожертви на ремонт храму і в захристії. Плануємо встановити нові вікна, помалювати храм та встановити опалення в підлогу. Дякуємо вам за жертовність і зрозуміння!

Заохочуємо брати активну участь у Великопосних відправах, а також - не зволікаючи - приступати до Великодньої сповіді.

Особливо заохочуємо взяти якнайактивнішу участь у парафіяльних реколекціях, які проходитимуть у нашій церкві від 24 по 26 березня. Наголошуємо, що участь у реколекціях є виконанням християнського обов`язку поглиблення своєї віри!

В крамниці є францисканський екомед, запрошуємо.

Хто б з парафіян і прихожан мав потребу в молитві чи індивідуальній духовній бесіді з єромонахом просимо звертатись по телефону (0352 28 95 55). Цей же номер можна вживати, якщо треба посвятити авто, дім (квартиру), місце праці (якщо не працюватимуть у неділю), речі. Особливо важливою є пам`ятать про хворих, старших і одиноких, яким священики нашого храму можуть служити Оливопомазанням, Сповіддю і Євхаристією. (Очевидно безкоштовно)

Складаємо подяку всім нашим Парафіянам, Прихожанам і Доброчинцям за молитви і пожертви на церкву та монастир,
бажаємо вам миру і добра на сьогодні і на весь тиждень!