Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
26 квітня 2020

Святкування 5-ліття парафії Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста у Золочеві

У Томину неділю під час Божественної Літургії о 10.00. до парафіян із привітальним словом звернувся о. Мойсей Левко – адміністратор парафії Воздвиження Чесного Хреста у Золочеві. Чільник парафії подякував Богові за дар парафії, всім групам парафіяльним, які творять парафію а особливо всім священнослужителям, котрі за 5 років служили і творили парафіяльну спільноту.

З привітальним словом звернувся також і о. Юстиніан, бажаючи щоб Ісус Христос був центром спільноти а священники щоб його відкривали а не заслонювали.

Із теплим і привітальним словом звернулись до присутніх отців і парафіян представники парафії, котрі також подякували Богові, отцям і братам обителі за служіння і дружбу. Відтак о. Мойсей прийняв торт з п`ятьма свічками, котрі сам не задув а дав задути комусь збоку, бо певно боявся не погасити вогника маленької п`ятирічної дитини, яку треба ще гріти і гріти Божою любов`ю щоб вона добре розвивалась на славу Божу.

Одна парафіянка розповідала про слухи, які були перед посвятою нашого храму. У Золочеві говорилось перед 5 роками про секту, яка прийшла в сам центр міста і яка швидко будує собі приміщення для вербування нових адептів. Щоб розвіяти сумніви стосовно того, що це «та Церква», запропоновано було о. Мойсею Л. закликати на реколекції якогось знаного отця і щоб він обов`язково приїхав з мощами якогось святого. Сталось так як попередньо гадалось і всі золочів`яни відітхнули із спокоєм. Ось такий початок поклав Господь францисканцям у богоспасаємому граді Золочеві і ми свідки цього.

Інша парафіянка згадувала, як прийшовши до нововідкритого і новопосвяченого храму зустріла там якогось юнака (шкода що не в білій одежі) із шваброю, який мив підлогу і кидав погляд то вправо то вліво дивлячись хто приходить до святині. Відповідаючи на запитальний погляд юнака парафіянка також запитала: «прошу пана а хто тут є священиком»? Юнак відповів що о. Мойсей Левко, той котрий стоїть із шваброю і миє. «Ага» - відповіла жінка і стала прихожанкою і парафіянкою храму.

Повідомив свій чоловік.

  • Лайк для самого моторного адміністратора
  • О. Мойсею 5 рочків... Колись було
  • Як їстименете не забудьте про свічки, смачного!
  • Пустий гріб, знак воскреслого Христа
  • Молільники нашої спільноти