Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)

Новини церкви: сторінка 8

15 лютого 2015

Святкування дня монашества у Тернополі

"Якби світські люди духовними очима побачили, яке служіння несе монашество, то між людьми і монастирями треба б було зводити мури, щоб не пустити людей у монастир, бо тоді б усі хотіли бути так богопосвяченими» - виразився отець Андрій під час святкування дня монашества.
25 грудня 2014

о. Арсеній Валіхновський видав свою першу, про св. Франциска, книгу.

Пропонована розповідь про великого святого італійської землі, преподобного і богоносного Франциска Асізького є компіляцією трьох найважливіших життєписів цього святого.

24 листопада 2014

У селі Максимівка Збаразького району відбулась Свята Місія

Місія розпочалась 16 листопада о 15.00. в сільському храмі св. арх. Михаїла. На богородичний молебень і вступну місійну науку прийшли місцеві парафіяни та мешканці окружних сіл. Ведучі Святих Місій, отці Юстиніан Городечний ЧБМ та Ігор Ракочий ФЧС заохотили присутніх до участі у святих дійствах для налагодження своїх відносин з Богом.

16 жовтня 2014

Святкування памяті Св. Франциска в Ужгородській обителі

Сьогодні брати францисканці візантійського обряду відзначають день святого Франциска з Асижу. В Ужгороді відбулася святкова Літургія, молебен до Святого а також вистава, яку підготувала наша молодь, на святкуваннях були присутні: владика Ніл Лущак ЧБМ, брати Патрік і Оліх а також бр. Франциск з провінції святого Архангела Михаїла.

15 жовтня 2014

Собор Тернопільсько-Зборівської архиєпархії на тему живої парафії

11 жовтня у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії розпочався Собор під гаслом «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом». Подія, завданням якої є пожвавити життя і діяльності парафіяльних спільнот УГКЦ, зібрала близько 100 делегатів від різних парафій УГКЦ Тернопільщини, серед яких священики, монахи та миряни, представник Бучацької єпархії.

09 жовтня 2014

Духовна віднова для священиків Мукачівської Греко-католицької Єпархії

З благословення єпископа-помічника Мукачівської Єпархії кир Ніла Лущака ЧБМ, від 6 до 9 жовтня відбулись ре колекції для священиків у реколекційному будинку в с. Анталовці, Ужгородського району . Ведучим ре колекцій був о. Юстиніан О. Городечний ЧБМ. На ре колекції прибуло 15 священиків з різних деканатів Єпархії.
05 жовтня 2014

Вічні обіти бр. Юстина в Польщі

В день преп. Отця нашого Франциска, 4.10.14 (за григоріанським календарем) бр. Юстин Ухач склав чернечу присягу, поставивши перед собою завдання жити для Бога до кінця свого життя в чистоті без сласності і в послушанії.
18 вересня 2014

Духовні вправи у тернопільських францисканців

Від 15 до 19 вересня у тернопільському монастирі оо. Францисканців відбулась духовна віднова на тему: «Самотність у Бозі». На реколекціях були присутні окрім місцевих ченців, брати з ужгородського монастиря.
05 вересня 2014

Реколекції для дівчат що думають про Богопосвяту

У період 29 – 31 серпня 2014 року відбулись реколекції для дівчат, які думають про Богопосвячене життя в с. Лібухова Старосамбірського району. Організаторами дійства стали Сестри Катехитки Святої Анни. Реколекції провадив о. Єзекія ЧБМ Францисканин
04 вересня 2014

Реколекції в оо. Василіян у Брюховичах

Від 31 серпня до 5 вересня відбувались реколекції для семінаристів Чину Святого Василія Великого в смт. Брюховичі на тему: Монашество - вмирання оживляюче
25 серпня 2014

24 серпня у селі Гаї Шевченківські відкрили пам’ятник Небесній сотні.

На терені парафії Успіння Пресвятої Богородиці, де служать оо. францисканці відкрито і посвячено пам`ятник "Небесній сотні." У цьому дійстві взяли участь священнослужителі, влада та мешканці села, а також представник районної влади.
24 серпня 2014

Відбулась проща монашества Тернопільсько-Зборівської архиєпархії до Зарваниці

З благословення митрополита Тернопільсько-Зборівського кир Василія Семенюка, дня 23 серпня в суботу, відбулась піша проща монашества Тернопільсько-Зборівської архиєпарїі від Тернополя до чудотворної ікони Божої Матері в Зарваниці.
10 серпня 2014

Чернечі обіти та облечини в Чині Братів Менших у Тернополі

Дня 10 серпня у храмі св. ап. Петра відбулись чернечі обіти 4 братів а 3 братів приодягнули чернечий підрясник. У цьому святому дійстві брало участь велике число вірних і співбрати.
09 серпня 2014

У Чині Братів Менших (візантійсько-українського обряду) в Тернополі відбулась IX Капітула Наметів.

Брати францисканці що зібрались із трьох, греко-католицьких монастирів в Україні у днях від 8 і 9 серпня провели 3 сесії що були посвячені ювілею 20-ліття присутності францисканського Чину в УГКЦ на теренах України.
09 серпня 2014

Реколекції для братів перед чернечими обітами і облечинами

З ласки Божої брати-францисканці мали нагоду пережити свої реколекції, тобто духовну віднову у марійському духовному центрі в Зарваниці. Темою п`ятиденної віднови духа було: Монашество - вмирання оживляюче. Ведучий духовної віднови був о. Юстиніан Городечний - ігумен тернопільського монастиря.
01 серпня 2014

Випускний день у школі св. Антонія Падевського

Якось у четвер 14 липня школа св. Антонія переживала своє чергове свято, адже о 15.00. годині милосердя, відбулось дійство назване випускним днем. На святкуванні були чи не всі учні школи та батьки.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12