Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)

Новини церкви: сторінка 8

18 вересня 2014

Духовні вправи у тернопільських францисканців

Від 15 до 19 вересня у тернопільському монастирі оо. Францисканців відбулась духовна віднова на тему: «Самотність у Бозі». На реколекціях були присутні окрім місцевих ченців, брати з ужгородського монастиря.
05 вересня 2014

Реколекції для дівчат що думають про Богопосвяту

У період 29 – 31 серпня 2014 року відбулись реколекції для дівчат, які думають про Богопосвячене життя в с. Лібухова Старосамбірського району. Організаторами дійства стали Сестри Катехитки Святої Анни. Реколекції провадив о. Єзекія ЧБМ Францисканин
04 вересня 2014

Реколекції в оо. Василіян у Брюховичах

Від 31 серпня до 5 вересня відбувались реколекції для семінаристів Чину Святого Василія Великого в смт. Брюховичі на тему: Монашество - вмирання оживляюче
25 серпня 2014

24 серпня у селі Гаї Шевченківські відкрили пам’ятник Небесній сотні.

На терені парафії Успіння Пресвятої Богородиці, де служать оо. францисканці відкрито і посвячено пам`ятник "Небесній сотні." У цьому дійстві взяли участь священнослужителі, влада та мешканці села, а також представник районної влади.
24 серпня 2014

Відбулась проща монашества Тернопільсько-Зборівської архиєпархії до Зарваниці

З благословення митрополита Тернопільсько-Зборівського кир Василія Семенюка, дня 23 серпня в суботу, відбулась піша проща монашества Тернопільсько-Зборівської архиєпарїі від Тернополя до чудотворної ікони Божої Матері в Зарваниці.
10 серпня 2014

Чернечі обіти та облечини в Чині Братів Менших у Тернополі

Дня 10 серпня у храмі св. ап. Петра відбулись чернечі обіти 4 братів а 3 братів приодягнули чернечий підрясник. У цьому святому дійстві брало участь велике число вірних і співбрати.
09 серпня 2014

У Чині Братів Менших (візантійсько-українського обряду) в Тернополі відбулась IX Капітула Наметів.

Брати францисканці що зібрались із трьох, греко-католицьких монастирів в Україні у днях від 8 і 9 серпня провели 3 сесії що були посвячені ювілею 20-ліття присутності францисканського Чину в УГКЦ на теренах України.
09 серпня 2014

Реколекції для братів перед чернечими обітами і облечинами

З ласки Божої брати-францисканці мали нагоду пережити свої реколекції, тобто духовну віднову у марійському духовному центрі в Зарваниці. Темою п`ятиденної віднови духа було: Монашество - вмирання оживляюче. Ведучий духовної віднови був о. Юстиніан Городечний - ігумен тернопільського монастиря.
01 серпня 2014

Випускний день у школі св. Антонія Падевського

Якось у четвер 14 липня школа св. Антонія переживала своє чергове свято, адже о 15.00. годині милосердя, відбулось дійство назване випускним днем. На святкуванні були чи не всі учні школи та батьки.
20 липня 2014

Відпочинок у Карпатах Школи св. Антонія Падевського

Цьогоріч діти Школи св. Антонія відпочивали у прекрасних, українських карпатах, у с. Нижній Бистрий Хустського району, де знаходиться францисканський монастир.
09 червня 2014

Запрошуємо молодь на адорацію в стилі TAIZE

Цього разу темою адорації буде: Святий Дух і Його дія на нас. Запрошуємо тебе 13.06. на 19.00. у храм св. ап. Петра.
24 березня 2014

Багато християн знову визнало Ісуса Господом свого життя

Під час реколекцій в парафії Св. ап. Петра (м. Тернопіль), які провадив бр. Петро Куркевич з Красилова, багато парафіян пережило особисту зустріч з Ісусом Христом у Слові Божому, Святих Таїнствах Сповіді і Євхаристії, в молитвах прослави, прохання, переблагання Господа.
12 березня 2014

Духовна віднова в парафіяї св. ап. Петра

Запрошуємо парафіян нашого храму на духовну віднову, тобто реколекції які триватимуть від 20 до 23 березня. В рамках духовної віднови проводитимуться науки, молитви прослави, молитви на оздоровлення, свідоцтва навернених людей і інші боговгодні дійства.
14 жовтня 2013

Дияконські свячення бр. Божидара ЧБМ

На свято Покрови Пресвятої Богородиці бр. Божидар Цьвіренько ЧБМ прийняв дияконські свяення з рук кир Ніла Лущака ЧБМ при ужгородському монастирі св. Антонія.
19 вересня 2013

Реколекції в тернопільському монастирі

Цим разом реколекції (духовна віднова) в монастирі Різдва Пресвятої Богородиці відбулись від 16 до 20 вересня. Провадив дховну віднову о. Едвард Кава OFM conv. Темою реколекційної віднови була - віра.
15 вересня 2013

У францисканців світських відбулись вибори

Місяць вересень 2013 року став знаменним для спільноти ІІІ Чину святого Франциска (Францисканського Чину Світських), що із 2000 року Божого, діє при монастирі Різдва Пресвятої Богородиці Чину Братів Менших у Тернополі, оскільки саме у вересні, відбулися місцеві Виборчі Збори (Капітула) даної Спільноти.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12