Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
27 листопада 2017

У францисканській парафії Воздвиження Чесного і Животворного Хреста появилась Золота книга тверезості.

В неділю 26 листопада гостив у нашому храмі о. Андрій Павлів, котрий проголошував проповіді на трьох Святих Літургіях, ведучи мову про проблему алкоголізму і потребу тверезості в українському суспільстві.

Добрим знаком нашого часу є факт що Греко-католицька Церква б’є на сполох і міцно заохочує до тверезого способу життя, до того щоб ані не надуживати алкоголю, ані його не популяризувати, щоб нищити алкогольний менталітет і будувати культуру тверезості в сім’ї і суспільстві.

Як один із способів вирішення проблеми пияцтва, отець Андрій запропонував Золоту Книгу тверезості до котрої заохотив вписатись тих, котрі є вільні від узалежнень, за тих, котрі впали в тенета алкоголізму. До золотої книги вписались біля 40 осіб нашої парафії, склавши перед тим відповідну присягу стриманості від вживання алкогольних напоїв, від пропонування, подавання і пропагування таких.

Дякуємо о. Андрію за добру науку і за службу ширення здорового і тверезого духу в нашому деканаті і у Церкві. Молимось за отця і просимо Бога про добрі плоди його праці.

Повідомив о. Юстиніан Городечний ЧБМ