Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
21 вересня 2017

Брати францисканці зібрались на Капітулу Наметів у Тернопіль

Брати францисканці східного обряду прибули з 3 монастирів до тернопільської обителі на «Капітулу наметів». Капітула розпочалась 19 вересня під гаслом «Діла милосердя в дусі Святого Франциска з Асижу». На дане дійство прибули гості із Польщі; були це о. архимандрит Антонін Бжонкалік та його заступник о. Димитрій Жеглін, а також рада архимандрита. Під час Капітули були виголошені дві конференції, першу виголосив о. Андрій Сенейко – директор львівського «Карітас», другу виголосив о. Юстиніан Городечний із золочівського монастиря. Перший доповідач представив діла милосердя, які здійснює львівський Карітас в рамках львівської архиєпархії, наступний доповідач натомість виголосив конференцію про діла милосердя, які притаманні для францисканської духовності.

Цьогорічна тема капітули була подиктована Синодом УГКЦ, який рік 2016-2017 прголосив роком соціального служіння і особливим чином звернув увагу на діла милосердя.

В рамках звіту з діяльності наших 4 монастирів виявилось, що кожний монастир веде якийсь вид соціальної допомоги, що очевидно дуже тішить і за що ми дякуємо Богові. Капітула Наметів є доброю нагодою для будування братерства, осмислення свого покликання і будування планів на майбутнє. Дякуємо Богові за цей цінний час і просимо про Його благодать для нашої братії й надалі.

Повідомив о. Юстиніан Городечний ЧБМ