Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
13 жовтня 2017

Чернечі обіти брата Дам`яна (Харитона) Чамарника

На свято Покрови Пресвятої Богородиці у польському містечку Мєйска Ґурка в монастирі святого Франциска брат Дам`ян Чамарник склад Богові свої перші чернечі обіти.

В 11.00 розпочалась Служба Божа підчас якої  архимандрит Антонін Бжонкалік прийняв обіти вищезгаданаго брата і в часі проповіді заохотив його слідувати за Ісусом Христом шляхом євангельських рад. «Через обіти убожество і послух, ти брате Дам`яне, довірятимеш Божому промислу, живучи ж обітом чистоти будеш кормитись лише Божою любовю, котра одна-єдина тобі вистарчить» - говорив вищий настоятель.

Після святої Літургії брат Дам`ян подякував Богові за дар покликання до чернечого життя, батькам за дар життя, усім гостям за присутність, посвячений час і попросив про молитовну пам'ять

На цю визначну подію до францисканської святині прибули гості: згаданий вже архимандрит Антонін і його консультор о. Ольґерд Пашкевіч, батьки та родичі брата Дам`яна, батько – о. Михайло Чамарник та мати п. Оля, рідний брат - о. Василь Чамарник з дружиною Марією, сестра Марія із своїм чоловіком, о. Юстиніан Городечний із золочівського монастиря.

P.S. Брат Дам`ян прийняв імя свого великого попередника, о. Дам`яна Шойди, котрий особливим чином причинився до заснування Чину Братів Менших східного обряду в Україні. Хай Господь позволить нашому співбрату продовжити добре діло свого попередника і втілити Божий задум в своє життя!

Повідомив о. Юстиніан Городечний ЧБМ