Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
22 квітня 2018

Школа Християнського життя і євангелізації у с. Підгороднє (біля м. Золочева)

Від 20 до 22 квітня, вперше в парафіяльному Храмі св. арх. Михаїла у с. Підгороднє, відбулась тридневна Школа Християнського Життя. Цього разу у формації взяло участь понад 70 осіб переважно із Золочева як і з самого с. Підгороднє, натомість аніматори і служителі Школи прибули із м. Красилова що на Хмельниччині.

Час формації був дуже інтенсивним під оглядом молитовним, інтелектуальним і волітивним, бо програма була заповнена конференціями, вивченням Святого Письма, молитвами і творчими дискусіями. Особливу увагу тим разом посвячено проблематиці родини, яка щоб бути успішною, в центрі свого співжиття, бажає мати Ісуса Христа через спільну молитву, читання Святого Писання, активну участь у таїнствах Церкви. Багато хто із присутніх наново пережив себе як дитина в сім'ї, якою є Церква, бо ж родина з якої походимо є, або поранена, або неповна, або духовно мертва. Оживлення сім'ї це оживлення добрих, Божих відносин, стосунків, а прийшло воно до нас через дихання Святого Духа у Церкві і також через участь у цій весняній сесії Школи Християнського Життя.

Серед численних добрих плодів Школи слід вирізнити: взаємну відкритість, радість, спільнотність, легкість розмов і відносин, щирість, безкорисливість, доброта, милосердя, безкорисливість, побожність, служебність, про що зрештою і свідчили наостанку учасники. Ці чесноти і якості є знаком здорової і Божої родини.

Прагнемо подякувати всім організаторам заходу, особливо о. Ігору Леськіву і його дружині з парафіянами за відкритість і доброзичливість, аніматорам, ігумену Маркіяну за прийняття гостей до монастиря і всім учасникам Школи.

Повідомив о. Юстиніан О. Городечний ЧБМ