Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
03 липня 2016

Празник Пресвятої Євхаристії в м. Хуст

На запрошення о. Юліана Юськіва - пароха храму Пресвятої Євхаристії у м. Хуст, на свято прибули о. Косма Холлек з Ужгорода, о. Божидар Цьвіренько із Золочева і о. Юстиніан Городечний із Тернополя.

Урочиста Літургія розпочалась о 11.00. на спеціально облаштованому подвір`ї перед храмом. Очолив Святу Літургію і виголосив проповідь о. Юстиніан - ігумен монастиря Різдва Пресвятої Богородиці в Тернополі. Підчас проповіді було сказано що в Євхаристії існує точка дотику людини і Бога, якщо свою душу кормити Тілом і Кровю Христа то можна дійти до містичної єдності з Христом, як св. ап. Павло, який мовив: "Вже не я живу а живе в мені Христос".

Після Літургії о. Юліан подякував всім присутнім гостям-священикам, яких було 15 осіб, відтак о. декан хустський Володимир посвятий ікону св. Івана Павла ІІ написану місцевим митцем. Мала теж місце, в рамках свята, процесія навколо храму із читанням текстів про установлення Пресвятої Євхаристії. Опісля духовної Трапези о. парох запросив гостей на обід до ресторану "Фазан".