Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
30 травня 2016

Відійшов до Господа – Архієпископ Петро Мальчук

Брати Францисканці, зібрані на Провінціальному Капітулі в в Зарічанах-Житомир, а також в усіх монастирях по Україні і за кордоном, з великим болем отримали сумну звістку про передчасний відхід до вічності співбрата в Ордені Менших Братів, Архиєпископа Геркуляна Петра Мальчука, тим більше що минулого понеділка Він відвідав Братів і звершив Святу Месу на розпочаття Капітулу.

Францисканці Провінції Св. Архангела Михаїла, дякують Богу за дар життя і покликання, братерського, священицького і єпископського служіння Брата Геркуляна.

Велику частину Братів Він сам приймав до Кустодії, пізніше до Провінції яка повстала, між іншим, дякуючи Його старанням. Він був одночасно братом і батьком для кожного францисканця. Обіймав своєю турботою бідних та знедолених людей. Однією із незлічених добрих справ, створив кухню для бідних при житомирському монастирі яка діє до сьогодні, був одним із ініціаторів будови Хресної Дороги в Шаргороді.

Ми будемо про нього пам’ятати у наших молитвах, берегти його слова та добрі вчинки в наших серцях та пам’яті. Господь, котрий розпочав у Брату, Священику і Єпископу Петру Геркуляну своє діло, нехай Сам його допровадить до повноти.

Вічне спочивання даруй Йому Господи…

Брати римокатолицької Провінції Св. Архангела Михаїла