Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
14 травня 2016

Посвята фігурки св. Антонія у м. Судова Вишня

Посвята фігурки св. Антонія Падевського у м. Судова Вишня на львівщині відбулась 14 травня о 13.00. Фундатором є мій вуйко і хресний, Вербаускас Антоній Марцельович, який спорудив фігурку біля свого дому, як вотум вдячності своєму покровителеві за неодноразово врятоване життя, за свого дідуся Антанаса та тітку Антоніну.

Святий із Падви є францисканцем якого призивають особливо тоді, коли губляться речі або тим паче душі людські. За своє коротке життя (36 років) св. Антоній зробив великі чудеса ізцілень а ще більше чинить тепер!

На посвяті фігурки були присутні місцеві священики: о. мітрат Володимир Пустельник УГКЦ, о. мітрат Іван Тиндик УАПЦ, о. Каспер Копець ЧБМ РКЦ, о. Михайло Чамарник УГКЦ, як також і гості, кс. Владислав Дерунов РКЦ з Мостиськ і о. Юстиніан Городечний ЧБМ УГКЦ з Тернополя. Після обряду посвяти фігурки відбувся молебен до св. Антонія Падевського. Слово про життя і чесноти святого тримав о. Юстиніан Городечний ЧБМ, який звернув особливу увагу на невинність і чистоту серця св. Антонія, знаком чого є на фігурі лілія в його руках як також і на закоханість в Слові Божому, знаком чого є книга Святого Писання в руці Святого з Падви.

Всіх присутніх священиків, сусідів, родичів, гостей і працівників Антон Марцельович запросив на обід.

P.S. В Судовій Вишні ще перед ІІ свiтовою війною був прекрасний, францисканський монастир св. Антонія з Падви, актуально там психоневрологічний диспансер для жінок. На даний час у м. Судова Вишня знаходить монастир францисканців у якому живуть 2 братів і є спільнота ІІІ Чину Святого Франциска.

Приготував о. Юстиніан Городечний ЧБМ

  • 1