Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
23 вересня 2016

ХІ Капітула Наметів братів францисканців східнього обряду

З 21.09 по 23.09.2016 року у францисканському монастирі Різдва Пресвятої Богородиці (м. Тернопіль) відбулася ХІ Капітула Наметів Фундації Всіх Святих Серафимського Чину на Україні. Тема Капітули була: Милосердні, як Отець наш св. Франциск з Асижу.

На Капітулу прибуло близько 20 братів з Ужгороду, Нижнього Бистрого, Золочова, Тернополя. Серед запрошених прибули о. Архимандрит Антонін Бжонкалік і вікарій провінційний о. Димітр Жеглін. Сердечно вітали також о. Едварда Каву ЧБМ конв. з конференцією на тему: Милосердя Боже у творах і житті преподобного Отця нашого Франциска з Асижу.

Під час капіули брати слухали конференцію о. Романа Попа ЧБМ кап. на тему: Специфіка служителя Таїнства Божого Милосердя і духовного провідництва у францисканській духовності, а також про Поставу нашого Чину відносно злосливого європейського секуляризму розповів о. Антонін Бжонкалік ЧБМ. Спільні дискусії і братерські зустрічі пройшли в радісному дусі і в дусі Року Божого Милосердя.

Зібрані на капітулі брати зичать всім францисканських "Миру і Добра" а також  "бути милосердними як Отець наш небесний милосердний,"!