Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
29 листопада 2016

Реколекції про розпізнання покликання у золочівському монастирі

У період з 25 по 27 листопада прислуга церкви святого апостола Петра мала можливість бути присутніми на реколекціях у Золочеві. Тема реколекцій звучала: «Прийди і подивись». Підтемами реколекцій були : монашество, покликання, процес чоловічого дозрівання у вірі. Протягом того часу хлопці слухали науки від отців та братів, які живуть в цьому монастирі, а також жили повноцінним монастирським життям. Вставали о 6 ранку, відвідували молитви ранішні, вечірні та протягом дня, а також науки. Науки не пройшли повз наші вуха, кожен задумався над тим, яке покликання має в цьому житті. Говорили про покликання до сімейного життя, монашого, священичого, а також до життя в самотності.

 У суботу 26 листопада ввечері хлопці мали Адорацію перед Найсвятішими Тайнами під час якої науку про дозвівання у вірі і про монашество виголосив о. Юстиніан. В кінці науки ми привітали Ісуса, подякували Йому з дар покликання, яким ми ще тільки маємо відкрити  і попросили про світло в наші уми, силу волі і мужність у вибиранні добра.

Дякуємо о. Патрику за науку в якій він розказав про покликання і те що заважає для його реалізації, отець розказав про покликання на своєму прикладі – як він вступив до ЧБМ.

Також складаємо  подяку бр. Еміліяну за науку про покликання до різних способів життя.

Загалом все було чудово, дякуємо отцям і братам за те що нас прийняли і годували протягом того часу. Та не тільки їдою для тіла, але й для духу. Чекаємо наступних реколекцій )

Повідомив Романюк Роман

Мені дуже сподобались ці реколекції, оскільки нас привітно прийняли. На науках я багато чого зрозумів для себе і воно мені сильно помогло на теперішній час. Чекаю наступної частини.

Повідомив Петренко Олег