Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
26 грудня 2016

Ювілей 50-літття о. Протоігумена Івана

В другій половині грудня (23.12.), ми святкували ювілей 50 – ліття о. Івана Пєхоти, пароха парафії ап. Петра, ігумена тернопільського монастиря та настоятеля всіх францисканців греко-католиків на Україні. У вечері о 18.00 г. відбулася урочиста Архиєрейська Літургія яку очолив владика Ніл Лущак, наш співбрат із Закарпаття, котрий також від імені митрополита Тернопільсько-Зборівського кир Василія Семенюка та від імені владики Мілана Шашіка вручив отцю ювіляру церковну нагороду - набедренник.

Після Служби Божої, всі парафіяни майже від кожної спільноти привітали свого довголітнього пароха, брати натомість подарували мистецько виконане Євангеліє як вдячність за довгі роки служіння для української Церкви та народу. О. Іван приїхав до Тернополя в далекому 1994 році і все своє ієрейське служіння присвятив для нашої Церкви.

Окрім згаданого владики неа святкуванні були присутні брати із монастирів нашої францисканської Фундації, з Ужгорода, Золочева і Нижнього Бистрого, як також і довголітні священики міста Тернополя, о. Андрій Говера та о. Роман Цюпка. Дякуємо Богові за дар о. Івана, многих йому і благих літ!