Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
04 грудня 2016

Дівчата в гостях у монастирі сестер Францисканок

З 2 по 4 грудня в монастирі сестер францисканок, що знаходиться у с. Драганівка (тернопільський район) відбулися реколекції для дівчат, де кожна з нас мала змогу пізнати Божу присутність і любов. Приємно було зустріти там дівчат з Польщі, які стали нашими добрими друзями. Кожного дня була ранкова молитва, свята Літургія, під час якої о. Теодор виголошував науку, акцентував увагу на важливості живого спілкування, як з Богом так із людьми. Також мали ми час на працю у малих групах, де змогли проявити свою творчість, адже кожна група повинна була придумати вірш або пісню про Боже Милосердя. В суботу ввечері адорували Ісуса присутнього в Найсвятіших Тайнах, прославляли Бога піснями під гітару, були показані фрагменти з фільму «Страсті Христові» і о. Юстиніан виголосив розважання про те, що кожна з нас є ангелом-утішителем, якого Отець Небесний посилає для Ісуса в Його стражданнях. Ми є Його утіхою і радістю.

Складаємо велику подяку сестрам за гостинність, о. Теодору і о. Юстиніану за те, що донесли до наших сердець Божу любов. З нетерпінням чекаємо наступних реколекцій.

Дякую Богові, що мала ще одну нагоду відвідати реколекції в сестер-францисканок, тим більше в такому важливому часі приготування перед приходом Ісуса на землю. Найбільше тішить те, що побувавши там, я змогла за довгий час відчути що духовно я стала цілісною, що Господь дає ласки які варто цінувати найбільше з-посеред всього. Також дякую отцям, сестрам і дівчатам, які ділилися своїм переживанням Бога і дали змогу відчути ту тиху радість. (Христина Юрчак)

Реколекції з о. Теодором пройшли успішно і були потрібні для мене, хоча було багато перешкод. Родзинкою реколекцій була Адорація, де панувала атмосфера повна любові. (Іра Чайка)

Час реколекцій для всіх проходить по різному. Одні в сестер глибоко переживають Бога, іншим потрібний час. Отець своїми науками показав нам важливість віри в Христа, буття з ним і любові до Нього. (Оля Бенцал)

Коли я їхала на реколекції була впевнена, що там буде весело адже, як показав досвід минулого разу, по-іншому бути і не може. І справді очікування підтвердились. Неймовірна атмосфера яка панує у Драганівці не порівнюється ні з чим у моєму житті, веселощі перепліталися із глибокими роздумами про щось глибше, те, що невидиме і нечуване фізично, а перебуває у наших серцях, оптимістичний настрій, жарти, сніжки, банси, доброзичливі люди, багатомовність, дві різні національності які так легко знайшли спільну мову, все це створило прекрасні емоції і незабутні враження!) Велике спасибі за гостинність сестер і духовне наставництво отців! З нетерпінням буду чекати наступних реколекцій! (Таня Павлюк)

Приготувала с. Тетяна Дмитришин ФЧС