Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
17 жовтня 2016

Обряд облечин брата Дам`яна Чамарника

Облечини брата Дам`яна Чамарника

В рамках братерських відвідин отця протоархимандрита Михаїла Перрі до нашої братії, в церкві святого апостола Петра відбувся Чин облечин брата Дам`яна під час Божественної Літургії о 10:00. На торжестві були присутні брати з усіх наших монастирів, протоконсультор отець Іван Сесар, архімандрит отець Антонін Бжонкалік та його заступник отець Димитрій Жеґлін. Були теж присутні батько брата Дам`яна, отець Михайло та рідний брат отець Василь Чамарники.

Після малого входу вищезгаданий брат прийняв від отця міністра генерального чернечий одяг. В проповіді о. Михаїл Перрі вказав на вміння жінки хананейки, що просила в Ісуса про зцілення своєї дочки, підноситись понад усі поділи релігійні, культурні та національні, адже ж усі ми покликані своїм життям свідчити про радість до якої покликав нас Христос. «Воскресіння Ісуса є найвищим підтвердженням істини, в котру нам іноді важко повірити та прийняти: нескінченну та безумовну любов Бог проявляє до всіх, незалежно від того, що може статися в ході людської історії.»

На завершення богослужіння отець протоархимандрит подякував батькові та матері брата Дам’яна за виховання сина та відкритість на його вибір.