Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)

Новини тернопіль: сторінка 2

31 травня 2017

В Церкві Святого апостола Петра до урочистого Причастя приступило 305 дітей

Цього року, вже традиційно, протягом травня у парафії Святого Верховного Апостола Петра діти приступали до Таїнств Першої Сповіді та Урочистого Святого Причастя.
24 квітня 2017

В церкві Святого апостола Петра розпочався генеральний ремонт

Відразу ж після Світлого Тижня розпочались роботи по приготуванні храму святого апостола Петра до ремонту. В понеділок, 24 квітня прибули працівники по висотних роботах щоб облаштувати храм...
13 квітня 2017

Вулицями парафії Святого Петра в Тернополі пройшла Хресна хода.

У Велику Середу, 12 квітня о 19.00 відбулась вже традиційна для парафії св. Ап. Петра, Хресна дорога. Парафіяни і прихожани храму, яких було біля 3 тисяч...
26 березня 2017

Отець Косма проповідував про Бога в сім`ї, тобто про Тайну Подружжя.

В парафії Святого Верховного Апостола Петра в Тернополі 24, 25 та 26 березня відбувалися великопосні реколекції.
16 лютого 2017

Священичі свячення отця Тараса Починка ЧБМ

На свято Стрітення Господа Нашого Ісуса Христа у храмі святого апостола Петра мала місце визначна подія, отець диякон Тарас Починок, прийняв священичі свячення від владики кир Ніла Лущака ЧБМ.
25 січня 2017

Відбувся ІІ фестиваль-конкурс «Возвеселімся всі разом нині»

Цьогоріч у Тернополі вдруге на парафії святого апостола Петра, де розташована найбільша в Україні шопка, відбувся фестиваль-конкурс «Возвеселімся всі разом нині».
15 січня 2017

XVII Фестиваль вертепів при тернопільській шопці

При найбільшій в Україні шопці пройшов XVII фестиваль вертепів. Почався він 15 січня о 13.00 біля монастирського пам’ятника Святого Франциска і тривав до 17.30.
09 січня 2017

Чекаємо вас і на фестивалі вертепів

Запрошуємо сердечно на XVII Фестиваль Вертепів, що відбудеться біля пам`ятника Святого Франциска о 13.00. годині.
06 січня 2017

Шопки наших монастирів

Францисканці мають звичай хвалити Воплоченого Бога черз шопки, які є прерізні, в залежності від величини святині і регіону в якому служать брати.
06 січня 2017

Акція «Кутя для потребуючих»

Напередодні Різдва Ісуса Христа на театральній площі міста Тернополя мала місце акція «Кутя для потребуючих». Її ініціатором був брат Вальдемар – чернець монастиря Різдва Пресвятої Богородиці.
02 січня 2017

Запрошуємо до найбільшої в Україні шопки

Запрошуємо до молитви і прослави новонародженного Ісуса Христа а також до ознайомлення із розпорядком КОЛЯДУВАНЬ при Ісусовому вертепі.
06 грудня 2016

Запрошуємо на II фестиваль колядок в Тернополі

Францисканці запрошують на ІІ Фестиваль колядок при найбільшій в Україні шопці. Просимо детально ознайомитись із умовами фестивалю читаючи ретельно запрошення, відгукнутись і взяти участь у прославі Господа Ісуса Христа новонародженого!
04 грудня 2016

Шикарний бенкет для духа в Тернопільській Семінарії

з 1 по 3 грудня відбулися духовні реколекції у стінах Тернопільської Вищої Духовної Семінарії. Ректорат семінарії запросив провести їх о. Юстиніана Городечного з Чину Братів Менших (францисканців) східного обряду.
29 листопада 2016

Дитячі приготування до Різдва Христового

В нашій парафії вже традиційними є щорічні, веселі науки перед Різдвом Христовим. В рамках різдвяного посту у церкві виставляється стенд із темою наук. Цьогорічною темою веселих наук, у зв`язку із завершеним ювілейним роком милосердя, є діла милосердяю.
05 листопада 2016

Лицарі Колумба у нашій парафії

Сьогодні в монастирськії трапезні відбулась презентації чоловічої спільноти - Лицарі Колумба. На зустріч прибув головний лицар України, ш. п. Богдан Ковалів та чоловіки що відгукнулися на запрошення оголошене минулої неділі у нашому храмі.
18 жовтня 2016

Зустріч вищих настоятелів та синкелів монашества на нашій парафії

В тернопільському монастирі оо. Францисканів 18 жовтня відбулась зустріч синкелів в справах богопосвяченого життя а також вищих настоятелів чоловічих і жіночих чернечих спільнот Української Греко-католицької Церкви.
1 2 3 4 5 6 7 8 9