Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)

Новини тернопіль: сторінка 5

09 червня 2014

Святодухівська проща францисканської братії з Ужгорода до М. Березного

Дня 7 червня цього таки року, брати францисканці із вірниками ужгородської парафії Матері Божої Маріяповчанської відбули прощу в честь Святого Духа.
25 квітня 2014

Хресна хода вулицями парафії св. ап. Петра

Вже мабуть традицією сталась Хресна дорога вулицями парафії св. ап. Петра в Тернополі. Цього року вона відбулась 16 квітня у Велику Середу о 18.00 годині вечора. На Хресній ході було приблизно 2, 5 тисячі прафіян і прихожан.
16 квітня 2014

Книга про Непорочне Зачаття Пресвятої Діви Марії

Ось перша книга друком о. Юстиніана Городечного. У ній йдеться про православний погляд на догму про Непорочне Зачаття Богородиці.
03 березня 2014

Слово о. ігумена Юстиніана на Великий Піст

Церква оголошує мобілізацію на війну з гріхом. Дорогі в Христі брати і сестри, члени ІІІ Чину Святого Франциска і всі симпатики францисканської духовності. Сьогодні свята наша матір Церква оголошує нам повну мобілізацію, тобто Великий Піст, проти ворога який окупував наші душі і тіла, тобто проти гріха.
16 лютого 2014

Свято монашества у храмі св. ап. Петра м. Тернопіль

Свято Стрітення Господнього є днем богопосвяченого життя. З цієї нагоди представники чернечих спільнот Тернопільсько-Зборівської архиєпархії зібралися на святкування цього дня у храм св. ап. Петра в м. Тернополі, перед найбільшу в Україні шопку.
17 січня 2014

Фестиваль вертепів у францисканців в Тернополі

Дня 14 січня о 13.00 біля церкви Святого А постола Петра міста Тернополя відбувся фестиваль вертепів. Журі та гості були в захваті від колоритних костюмів, різноманітних колядок та звучанні таких музичних інструментів: сопілка, клавіші, баян і бандура.
09 січня 2014

Францисканський вертеп 2014 року

У центрі композиції – ясла з маленьким Ісусом, Йосипом і Марією. Поруч – фігури мудреців, які йдуть вклонитися новонародженому, а також монахів.
05 січня 2014

Різдвяне привітання о. протоігумена Івана ЧБМ

Ісус-дитятко найбільше збагатив світ своєю убогістю. Не маючи матеріальних благ, Він звертає нашу увагу на убогість, як вміння усе мати у Бозі, в усьому покладатись на Бога-Отця.
17 жовтня 2013

Вистава про життя св. Франциска

Цього року припадає 20 річниця від створення парафії св. Петра. Брати Менші - францисканці, які вже 19 років служать цій парафії зорганізвали виставу про життя св. Франциска. Беруть у ній участь 17 осіб, які є парафіянами храму св. ап. Петра. Ця вистава відбулась в нашій парафії 17 жовтня, та в парафіях міста Тернополя. (Непорочного Зачаття, Івана Богослова, Успіння Богородиці, св. Йосафата)
17 жовтня 2013

Святкування пам`яті св. Франциска з Асижу

Святий Франциск з Асижу не випадково знайшовсь в календарі Східної католицької Церкви, адже носить він ознаки універсального (т.зн.католицького) святого. Пам`ять його 17 жовтня особливим чином переживали Брати Менші Францисканці (східнього обряду)
14 липня 2013

Празник св. ап. Петра в Тернополі

В п`ятницю 12 липня в церкві св. ап. Петра відбулись празничні святкування в честь першого з апостолів. Особливістю цьогорічних святкувань є ювілей 20-ліття парафії св. ап. Петра. З цієї нагоди митрополит кир Василій Семенюк, руками о. Андрія Романківа, вручив своє архієрейське благословення і грамоту парафії св. ап. Петра.
07 липня 2013

Свято Пресвятої Євхаристії в церкві св. ап. Петра м. Тернопіль

Цього року свято Пресвятої Євхаристії (поклоніння Святим Тілові і Крові Христовим) випало в неділю, 7 липня, тобто в день Святого Івана Христителя.
07 липня 2013

Запрошуємо молодь на адорацію в стилі TAIZE

Тим разом адорація євхаристійного Ісуса Христа у зв`язку з храмовим празником відбудеться в ЧЕТВЕР о 19.30. Темою буде: Місійна діяльність святих апостолів Петра і Павла. Запрошуємо тебе молода людино!
22 травня 2013

Хор Ґлорія в гостях у м. Зборові

В неділю названу Церквою, неділею Мироносиць (19.05.13), хор церкви св. ап. Петра в Тернополі співав у церкві Новомучеників Української Греко-католицької Церкви міста Зборова (Тернопільщина)
11 травня 2013

Чоловічий хор із м. Зборова співав у Церкві св. ап. Петра

В Томину неділю, 12 травня на запрошення парафіяльного хору "Ґлорія" прибув до до Церкви св. ап. Петра чоловічий хор із м. Зборова. Під час Святої Літургії на 10.00 годину немов громом котився спів цього величавого хору.
05 травня 2013

Запрошуємо молодь на адорацію в стилі TAIZE

Цього місяця Адорація відбудеться 10 травня о 19.00 годині, прийди, скоштуй і подивись який Добрий Бог.
1 2 3 4 5 6 7 8 9