Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)

Новини тернопіль: сторінка 5

16 жовтня 2014

Свято Св. Франциска в Тернополі

Францисканці східного обряду сьогодні святкують пам`ять свого засновника, св. Франциска з Асижу. Святкування розпочались Святковою Літургією о 18.00. в церкві св. ап. Петра. На торжестві були присутня монастирська братія, члени ІІІ Чину Святого Франциска, прихожани і шановні гості.

15 жовтня 2014

Нагорода бр. Вальдемара Чарноцького ЧБМ - активіста підпілля УГКЦ

В катедральному Соборі Непорочного Зачаття в Тернополі, 11 жовтня о 18.00. відбулась урочиста Літургія під час якої владика кир Василій Семенюк нагороджував активістів підпілля. Між ними були бр. Вальдемар Чарноцький і парафіянка храму св. ап. Петра, Анна Водвуд.

20 липня 2014

Празник св. ап. Петра у Тернополі

Свята Греко-католицька Церква дня 12 липня особливим чином керує свої молитви до святих апостолів Петра і Павла. В парафії св. Петра відбулось урочисте святкування пам`яті першого папи Римського.
09 червня 2014

Святодухівська проща францисканської братії з Ужгорода до М. Березного

Дня 7 червня цього таки року, брати францисканці із вірниками ужгородської парафії Матері Божої Маріяповчанської відбули прощу в честь Святого Духа.
25 квітня 2014

Хресна хода вулицями парафії св. ап. Петра

Вже мабуть традицією сталась Хресна дорога вулицями парафії св. ап. Петра в Тернополі. Цього року вона відбулась 16 квітня у Велику Середу о 18.00 годині вечора. На Хресній ході було приблизно 2, 5 тисячі прафіян і прихожан.
16 квітня 2014

Книга про Непорочне Зачаття Пресвятої Діви Марії

Ось перша книга друком о. Юстиніана Городечного. У ній йдеться про православний погляд на догму про Непорочне Зачаття Богородиці.
03 березня 2014

Слово о. ігумена Юстиніана на Великий Піст

Церква оголошує мобілізацію на війну з гріхом. Дорогі в Христі брати і сестри, члени ІІІ Чину Святого Франциска і всі симпатики францисканської духовності. Сьогодні свята наша матір Церква оголошує нам повну мобілізацію, тобто Великий Піст, проти ворога який окупував наші душі і тіла, тобто проти гріха.
16 лютого 2014

Свято монашества у храмі св. ап. Петра м. Тернопіль

Свято Стрітення Господнього є днем богопосвяченого життя. З цієї нагоди представники чернечих спільнот Тернопільсько-Зборівської архиєпархії зібралися на святкування цього дня у храм св. ап. Петра в м. Тернополі, перед найбільшу в Україні шопку.
17 січня 2014

Фестиваль вертепів у францисканців в Тернополі

Дня 14 січня о 13.00 біля церкви Святого А постола Петра міста Тернополя відбувся фестиваль вертепів. Журі та гості були в захваті від колоритних костюмів, різноманітних колядок та звучанні таких музичних інструментів: сопілка, клавіші, баян і бандура.
09 січня 2014

Францисканський вертеп 2014 року

У центрі композиції – ясла з маленьким Ісусом, Йосипом і Марією. Поруч – фігури мудреців, які йдуть вклонитися новонародженому, а також монахів.
05 січня 2014

Різдвяне привітання о. протоігумена Івана ЧБМ

Ісус-дитятко найбільше збагатив світ своєю убогістю. Не маючи матеріальних благ, Він звертає нашу увагу на убогість, як вміння усе мати у Бозі, в усьому покладатись на Бога-Отця.
17 жовтня 2013

Вистава про життя св. Франциска

Цього року припадає 20 річниця від створення парафії св. Петра. Брати Менші - францисканці, які вже 19 років служать цій парафії зорганізвали виставу про життя св. Франциска. Беруть у ній участь 17 осіб, які є парафіянами храму св. ап. Петра. Ця вистава відбулась в нашій парафії 17 жовтня, та в парафіях міста Тернополя. (Непорочного Зачаття, Івана Богослова, Успіння Богородиці, св. Йосафата)
17 жовтня 2013

Святкування пам`яті св. Франциска з Асижу

Святий Франциск з Асижу не випадково знайшовсь в календарі Східної католицької Церкви, адже носить він ознаки універсального (т.зн.католицького) святого. Пам`ять його 17 жовтня особливим чином переживали Брати Менші Францисканці (східнього обряду)
14 липня 2013

Празник св. ап. Петра в Тернополі

В п`ятницю 12 липня в церкві св. ап. Петра відбулись празничні святкування в честь першого з апостолів. Особливістю цьогорічних святкувань є ювілей 20-ліття парафії св. ап. Петра. З цієї нагоди митрополит кир Василій Семенюк, руками о. Андрія Романківа, вручив своє архієрейське благословення і грамоту парафії св. ап. Петра.
07 липня 2013

Свято Пресвятої Євхаристії в церкві св. ап. Петра м. Тернопіль

Цього року свято Пресвятої Євхаристії (поклоніння Святим Тілові і Крові Христовим) випало в неділю, 7 липня, тобто в день Святого Івана Христителя.
07 липня 2013

Запрошуємо молодь на адорацію в стилі TAIZE

Тим разом адорація євхаристійного Ісуса Христа у зв`язку з храмовим празником відбудеться в ЧЕТВЕР о 19.30. Темою буде: Місійна діяльність святих апостолів Петра і Павла. Запрошуємо тебе молода людино!
1 2 3 4 5 6 7 8 9