Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)

Новини тернопіль: сторінка 4

16 січня 2016

XVI Фестиваль Вертепів при тернопільській шопці

Дня 14.01. на території монастиря Різдва Пресвятої Богородиці оо. Францисканців відбувся вже XVI Фестиваль Вертепів. На 13.00. приїхало чимало вертепів з міста Тернополя і не тільки...
05 січня 2016

Запрошуємо на Христорождественські богослужіння

Розпорядок Урочистих поклонінь (Адорацій) Дитяти Ісус при вертепі у парафії св. ап. Петра
01 січня 2016

Школа Християнського Життя і Євангелізації в нашій парафії

В парафії св. ап. Петра від 4 до 6 грудня вперше відбулася осіння сесія Школи Християнського Життя і Євангелізації Пресвятої Діви Марії з Назарету Матері Церкви (ШХЖіЄ, Школа Марії).
30 грудня 2015

Францисканці запрошують на Фестиваль Колядок

В суботу, 16.01.16 о 14.00. запрошуємо усі колективи м. Тернополя на спільну коляду, перед найбільшу в Україні шопку. Запрошуємо ознайомитись із умовами Фестивалю.
22 грудня 2015

Наука для дітей

В рамках різдвяного посту у храмі св. ап. Петра проводяться для дітей спеціальні зустрічі, під час яких діти беруть участь у Службі Божій та науці про святих.
03 листопада 2015

Захід приурочений митрополиту Андрею Шептицькому

У Технічному Коледжі ім. І. Пулюя в Тернополі відбувся урочистий захід присвячений мап`яті митрополита А. Шептицького.
23 серпня 2015

Монахи і монахині Тернопільсько-Зборівської архиєпархії взяли участь у прощі до Зарваниці.

Проща розпочалась Службою Божою у тернопільській архикатедрі 22.08. о 7.00, відтак богопосвячені особи зібравшись перед виходом з храму, вирушили пішою ходою до Зарваниці.
17 серпня 2015

Відпочинок Вівтарної Дружини церкви св. ап. Петра в Карпатах.

Від 10 до 15 серпня прислуга парафії св. ап. Петра відпочивала у Карпатах. Дружинники на чолі з о. Юстиніаном прибули у с. Нижній Бистрий, де скритий серед гір лежить монастир францисканців.
02 червня 2015

Святкування 20-ліття хору "Ґлорія" церкви св. ап. Петра

«20 років співучого життя – це визначний ювілей для хору, який покликаний примножувати Славу Божу. Молюсь Богу, щоб усіх вас щедро благословив, дав вам багато здоров’я, наснаги, добрі голоси, щоб ще довго ви прикрашали Службу Божу своїм співом. Благослови вас Бог і Марія!», - звернувся до хористів протоігумен, парох Церкви св. Апостола Петра о. Іван-Канти Пєхота ЧБМ.
01 червня 2015

Святкування дня дитини в парафії св. ап. Петра

«Неймовірним було коли діти під проводом аніматорів живо танцювали і співали, вони заставили усіх присутніх неймовірно радіти, особливо своїх батьків» - констатує о. Юстиніан Городечний ЧБМ.
12 квітня 2015

Хресна дорога вулицями парафії св. ап. Петра

"Друже, чого ти прийшов?" - запитав Ісус свого учня Юду з Каріоту, чого я прийшов на Хресну дорогу - питаюсь себе, для того щоб вжити Бога до своїх планів як Юда - зрадник, чи щоб взяти участь у Божих планах, як ап. Іван. З таким запитанням розпочалась Хресна хода вулицями парафії св. ап. Петра, 8. квітня о 18.00 годині.
16 лютого 2015

Нагородження переможців міні футбольного турніру

У храмі св. ап. Петра в день Стрітення ГНІХ (15.02.), відбулось нагородження учасників турніру за кубок св. Франциска з міні футболу.
29 січня 2015

Вівтарне Братство парафії св. Петра запрошує на турнір з міні футболу

Турнір стосується жителів не тільки парафії а усіх юнаків м. Тернополя. Для участі у ньому не треба мати високих даних, вистарчить мінімум хисту і добру волю. Запрошуємо познайомитись з умовами турніру і чекаємо на зголошення.
13 січня 2015

Фестиваль вертепів 2015

14 січня у парафії св. ап. Петра відбувся фестиваль вертепів. У заході взяло участь 10 спільнот із сценками про народження Ісуса Христа.

10 січня 2015

Тернопільський Вертеп 2015

Францисканці, тобто Брати Менші, цього року також виставили немалу шопку у храмі св. ап. Петра. Цього року є чимало нового, тому і тим разом запрошуємо оглянути цей чернечий витвір мистецтва.

19 жовтня 2014

Францисканці в миру на реколекціях

Від 16 до 18 жовтня спільнота ІІІ Чину Святого Франциска переживала свої ре колекції. Ведучим цього року був о. Цециліан Запольський OFM із збаразького монастиря. Темою ре колекцій були листи Св. Франциска до вірних.

1 2 3 4 5 6 7 8 9