Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
30 липня 2017

Веселі Канікули з Богом дітей нашої парафії

Цьогорічна тематика літнього припарафіяльного табору «Веселі канікули з Богом», який був організований на парафії Святого Апостола Петра оберталися навколо лицарської історії про загадкове і казкове королівство Майнерленд.

Сюжет, який розкривався протягом тижня, розповідав про не легкі спокуси, які спіткали синів короля Майнерленду у «боротьбі» за батьківський трон.

Отці підготували катехизацію для дітей, яка цього року розповідала про Чесноти Божі і Людські. Саме тому було підібране таке історичне тло – лицарська доба. Адже саме лицарі вважаються хранителями найкращих чеснот і манер поведінки.

Цей рік у нашій Українській Греко-Католицькій Церкві є проголошений Роком Соціального Служіння. Це також знайшло своє відображення у тематиці літнього християнського табору “Веселі канікули з Богом”. Кожного дня у сценках піднімалися різні соціальні питання. А на квестах (великих іграх) - виконання баз, яке найкраще відобразило той чи інший тип соціальної допомоги (прийняти емігранта, поділитися з ближнім, послух та служіння людям).

Під час катехизації піднімалися питання таких людських чеснот як справедливість, мужність, мудрість, стриманість, віра, надія і любов.

Участь у таборі взяли близько 250 дітей віком від 6 до 16 років.

Протягом семи днів діти вчилися спільно проводити час, молитися, бути командою під час цікавих ігор, співати пісні та танцювати банси. А найголовніше познайомилися ближче з Богом та новими друзями. Варто відзначити тут брата Еміліана Семенишина ЧБМ, котрий танцював із дітьми банси та координував працю аніматорів.

Кожного дня на таборі була Свята Літургія, яку очолювали о.Пантелеймон Заяць ЧБМ та о.Теодор МОта ЧБМ. Активними провідниками табору була команда 22 аніматорів які готували програму, складали ігри, цікаві сценки на кожен день, що допомагало дітям краще пізнавати тему та робити перші кроки у пізнанні віри.

“Веселі канікули з Богом” пройшли в особливій атмосфері згуртованості і взаємопідтримки.

Повідомила Ірина Юркевич