Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
16 лютого 2017

Священичі свячення отця Тараса Починка ЧБМ

На свято Стрітення Господа Нашого Ісуса Христа, 15 лютого у храмі святого апоcтола Петра мала місце визначна подія, отець диякон Тарас Починок прийняв священичі свячення від владики кир Ніла Лущака ЧБМ.

Божественну Літургію очолив вищезгаданий єпископ-помічник Мукачівської Греко-католицької єпархії о 12.00. і під час проповіді побажав кандидату до свячень чистого і бездоганного священства.

На свято прибули гості із Польщі, отець Антонін Бжонкалік ЧБМ – архимандрит та отець Луцій Вуйтовіч ЧБМ – працівник Пенітенціарної Служби у Ватикані, брати з монастирів що в Ужгороді, Золочеві, Нижньому Бистрому, були також присутні і батьки та родичі о. Тараса та чисельно зібрані парафіяни і прихожани храму святого апостола Петра в Тернополі.

Після Служби Божої о. Тарас Починок подякував Богові за дар священства, владиці за уділення свячень і молитву, архимандриту за допущення його до свячень, братам за молитву, батькам за дар життя і всім присутнім за молитву.

Отець Тарас 26 лютого в храмі Святого апостола Петра Служитиме свою першу святу Літургію і уділятиме перше священиче благословення роздаючи при цьому образки. Запрошуємо!