Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
12 липня 2017

Храмовий празник святого апостола Петра в Тернополі

За юліанським календарем 12 липня Свята Церква вшановує святих апостолів Петра і Павла.

У м. Тернополі в масиві «Аляска» знаходиться парафія і храм святого апостола Петра у яких вже 24 роки служать оо. Францискани.

Цього року празнична Служба Божа відбувалась о 12.00 годині за участю 16 священиків і чималого числа вірних. Очолив святу Літургію о. Юстиніан Городечний ЧБМ із золочівського монастиря. Коментуючи Євангельське Слово о. Юстиніан зазначив що: «Христос свою Церкву забажав збудувати на особі Святого апостола Петра, слабість і неміч якого зробили сильною, як скелю, його віру і довіру в Бога. Зі слів Спасителя виникає що будівничим Церкви і невидимим Її Главою є сам Христос, натомість видимим Главою Церкви є Петро у власній особі і в особах всіх своїх намісників, єпископів Риму.»

 Після Літургії відбулись «многоліття», вітальне слово чільника Літургії та о. пароха Івана Пєхоти ЧБМ а також водосвяття і процесійний обхід храму.

Прагнемо подякувати Богові за тих котрі причинилися до ремонту нашого храму і пожертви нового кивоту, освяченого перед Святою, празничною Літургією.

Запрошуємо парафіян придбати також парафіяльну газету: Вісник Святого Франциска. Миру всім і добра!

Повідомив о. Юстиніан Городечний ЧБМ