Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
26 вересня 2018

Празничні чування в золочівському храмі Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста ГНІХ

Чування розпочалось від вечірні з литією, яку очололив о. Хризостом, відтак служилась утреня з урочистим виставленням частинки Чесного і Животворящого Хреста ГНІХ, а вершиною торжества була Божественна Літургія.

Опісля Літургії о. Хризостом звернув увагу на зв'язок між Хрестом, як символом терпіння, і славою Воскресіння Ісуса Христа. Посилаючись на святкові літургійні тексти проповідник зазначив, що ведучи мову про хрест Ісуса, літургія містить в собі тексти про Воскресіння і Переображення Господнє, даючи зрозуміти що ті хто бере участь у смерті матимуть участь і у Воскресінні, і в Переображенні Господньому.

В цілому чування тривали від 18.00 до 00.15. години. В цьому періоді всі присутні вслухаючись в ангельські співи хору, створили прекрасну, молитовну атмосферу. Гідними уваги були особи, котрі трепетно дбали про літургійно-поправний перебіг богослужби, йдеться про вмикання і вимикання світла, подавання кадила, прислуговування біля престолу, що додавало Літургії особливої величі і поваги.

Від імені о. адміністратора, Мойсея Левка ЧБМ, парафіяни дякують гостям із Львова за прекрасну молитву. Є оправдана надія що вона сподобалась Богові і була ним прийнята.

Повідомив о. Юстиніан Городечний ЧБМ