Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
23 липня 2018

Літній відпочинок в карпатах Школи Святого Антонія

Цього року погода не дозволила дітям досхочу поплюскатися в річці і походити в гори. Але це не зіпсувало загального настрою. У нас було більше часу, щоб поспілкуватися з друзями, погратися разом і краще пізнати один одного. Діти змагалися у різноманітних конкурсах та вікторинах: перевіряли, хто більше знає Святе Письмо, катехизмову частину, хто вправніший у спортивних змаганнях, хто краще пам′ятає деталі з улюблених мультфільмів. А чого варті були щоденні футбольні баталії!

Незважаючи на погодні капризи, нам вдалося полюбуватися красою озера Синевир. Господь вислухав молитви дітей, і на час підйому до озера і перебування там дощ припинився. Як тільки всі повернулися до автобуса, з неба знову полилася вода.

Кожен день відпочинку розпочинався зі спільної Служби Божої і закінчувався подячною молитвою. Особливо глибокий слід в душах лишила поїздка до духовного центру Закарпаття – в Джублик. Там о. Юстиніан відправив Службу Божу, а с. Бернадетта із Монастиря Пресвятої Родини розповіла історію цієї святині.

Вечорами усі збиралися навколо багаття, пекли на вогні яблука і співали. Особливої атмосфери надавала гра на гітарі о. Юстиніана.

Дітям поїздка дуже сподобалася і вони вже від тепер планують, як поїдуть відпочивати вже наступного року.

Щиро дякуємо Богові за цей насичений подіями і радісний відпочинок!

Приготовила с. Ольгя Колсович ФЧС