Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
16 січня 2016

XVI Фестиваль Вертепів при тернопільській шопці

Дав Бог цього року хорошу, морозну і навіть трохи сніжну погоду. У день Нового (за старим стилем) Року, тобто 14.01. на території монастиря Різдва Пресвятої Богородиці оо. Францисканців відбувся вже XVI Фестиваль Вертепів. На 13.00. приїхало чимало вертепів з міста Тернополя і не тільки.

Під час виступу вертепів парафіяльна молодь зігрівала присутніх парафіян гарячим чаєм та печеними на вогні ковбасками, частуючи при тому глядачів прянощами і фруктами. Один із ченців монастиря зігрівав чоловічу частину присутніх закарпатським вином. Усі виступи були напрочуд чудовими, так що жирі мали неабияку трудність із встановленням найкращих виконавців дійства.

Остаточно перемогу отримали найскромніші, ними були парафіяни із с. Гаї Шевченківські, їхній виступ оцінено як найкращий. Почесне друге місце отримала спільнота “Знамення” із парафії св. Йосафата що на “Дружбі”, а третє місце отримали парафіяни із сусідньої парафії Всіх Святих Українського Народу. Окрім того жирі вичислили найкращого актора усіх виступів і найкращий костюм та нагородили усіх присутніх дипломами і призами. Дякуємо Марійській Дружині, Молді парафії св. ап. Петра та усім причетним до дійства на Славу Божу.