Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
19 січня 2016

І Фестиваль колядок перед найбільшим вертепом України

16 січня 2016 року Божого в церкві Святого Апостола Петра у отців Францисканців відбувся перший фестиваль-конкурс колядок «Возвеселімся всі разом нині». У фестивалі брали участь церковні хори, вокальні ансамблі, дитячі та фольклорні колективи, солісти-вокалісти  не лише  міста Тернополя, а й з сіл Тернопільського, Козівського та Борщівського районів. Звучали як традиційні, усім відомі колядки,  старовинні, які століттями передаються з покоління в покоління, а також нові, стилізовані різдвяні піснеспіви.

    З вітальним словом і благословенням звернувся до учасників дійства отець Юстиніан Городечний, ігумен монастиря Різдва Пресвятої Богородиці ЧБМ. Він привітав усіх присутніх з Різдвом Христовим, та наголосив, що ми сьогодні як ніколи повинні спільною колядою та молитвою просити в Бога миру для України і цілого світу.

   До участі у роботі журі було запрошено професійних митців, а саме: голова журі – заслужений діяч мистецтв України Василь Кочій, члени журі: заслужений артист України Микола Болотний, викладач-методист Тернопліського музичного училища ім. Соломії Крушельницької Марія Чорненька, артист обласнї філармонії Петро Якимів.

Завершальним акордом фестивалю прозвучала коляда «Бог Предвічний» у виконанні зведених хорів.

Усім учасникам були вручені дипломи, сувеніри та листівки із зображенням найбільшої різдвяної шопки в Укаїні.

Регент хору «Осанна» Церкви святого апостола Петра - Ольга Коневич.