Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
08 лютого 2016

Школа Нової Євангелізації у нашій парафії

З 5 по 7 лютого 2016 р. Б. в парафії св. Апостола Петра в м. Тернополі відбулося навчання в Школі Християнського Життя і Євангелізації Святої Марії з Назарету, Матері Церкви по 0«а» та 0«б» рівнях, які пройшли прибл. 45 учасників. Заняття відбувалися в приміщенні актового залу загальноосвітньої школи поблизу церкви.

Розклад занять був насиченим і цікавим: це і пізнавальні конференції, і медитації-розважання на конкретні теми зі Святого Письма, зустрічі в групах, ділення, та чудесна, унікальна, зворушлива молитва прослави.

Кожного дня учасники Школи брали участь у Божественній Літургії в храмі св. Апостола Петра, де була можливість приступити до Тайн покаяння та Святої Євхаристії.

Після завершення занять, 7 лютого останнім пунктом розкладу були свідчення учасників Школи. Кожен мав можливість розказати, що, власне, він пережив, досвідчив, перебуваючи в Школі. І це було найдивовижніше... Люди відкривалися, розповідали, з якою недовірою спочатку прийшли сюди, боячись, що це, можливо, якась секта, як хотіли покинути все вже після першого дня занять і які щасливі, що все ж залишилися до кінця, як вони відчували Присутність Бога Живого.

Як у псалмах Давидових: ...хлопці і дівчата, старі разом з юнацтвом...

Молоді люди шукають Господа в своєму житті, і це прекрасно. Старші – хочуть переживати Бога глибше.

...А Господь поряд. Він з нами. Він у нас. Прекрасний, Милосердний, Потужний...

Коли аніматори молились над нами і відбувалася молитва прослави, призиванням Святого Духа – люди плакали, співали, танцювали... радувались у тремтінні...

Це було незабутньо.

Чекаю наступних занять, що мають відбутися в квітні цього року і дякую, найперше, Господу Богу за те, що Він привів мене на цю Школу, дякую засновнику Школи о. Петру Куркевичу, аніматорам і всім, хто доклав зусиль, щоб вона відбулася.

Приготовила с. А. Тиховліс ФЧС