Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
21 лютого 2016

Святкування 10-літнього ювілею групи Матерів в молитві

В суботу, 20 лютого відбулись урочисті святкування найчисельнішої спільноти у нашій парафії, Матерів в молитві. На урочистості прибули представники усіх тернопільських спільнот МвМ, брати францисканці із золочівською спільнотою МвМ.

О 11.00. год. розпочалась Свята Літургія, яку очолив архиєпархіяльний опікун спільнот Матерів в молитві, о. Василь Чамарник. Підчас проповіді отець підкреслив важливість вміння вслухатись в Слово Боже на взір матері Ісуса Христа, Марії, яка і сама зберігала Ісусове Слово в собі, і інших до слухання Його заохочувала мовивши: «Зробіть усе те, як він вам скаже.» (Ів. 2,5) У Святій Літургії брали участь теж отці: Арсеній Валіхновський ЧБМ – опікун спільноти МвМ при парафії св. ап. Петра, о. Мойсей Левко ЧБМ – опікун золочівської спільноти МвМ та о. Божидар Цвіренько ЧБМ – золочівський душпастир. Опісля Святої Літургії о. Василь привітав усіх присутніх матерів і уділив їм Божого благословення на що голова групи, с. Марія відреагувала вдячністю і запевнила про молитву за священиків-опікунів спільноти. Слово своє до спільнот тримав і о. Арсеній, який подякував за свідчення віри і підтримку братії монастиря своєю материнською молитвою.

Подякувавши Богові, отцям, хорові дяка Павла і собі навзаєм спільнота вдалась до монастирської трапезни на солідний почастунок. Почастувавшись усі отримали благословення о. Юстиніана – ігумена монастиря та розійшлись до своїх домівок. Слава Богу за все і за всіх!

Приготував о. Юстиніан Городечний ЧБМ