Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
01 січня 2016

Школа Християнського Життя і Євангелізації в нашій парафії

В парафії св. ап. Петра від 4 до 6 грудня вперше відбулася осіння сесія Школи Християнського Життя і Євангелізації Пресвятої Діви Марії з Назарету Матері Церкви (ШХЖіЄ, Школа Марії). В програму школи входили: роздуми над Словом Божим, молитва прослави, конференції, Божественна Літургія, спільна трапеза, зустріч у малих групах, молитовна зустріч.

На школі панувала дружня, сімейна обстановка, відчуття, що ми справді є братами і сестрами, однією міцною родиною в Христі. Ісус своєю любов’ю завоював серця всіх учасників. Божа благодать так міцно діяла, що в учасників на очах були сльози, на обличчях радість, а в душах панував глибокий мир і спокій. Під час спільних молінь Господь Бог зцілив також жінку, яка на школу прийшла з синьою ногою, а пішла зовсім здорова.

Багато з учасників засвідчили про зміни, які відбуваються з ними під час цієї школи. Конференції на думку учасників були дуже цікавими і дуже потрібними. Здавалося сам Господь Бог промовляв до серця кожного з учасників.

На думку учасників ця школа дуже потрібна їм, особливо зараз. Скільки чудес зробив Господь на цій школі знає тільки Він сам. Наша душа в очах Господніх є безцінна, а зцілення душі нелегко помітили зразу. Но хіба переміна серця, примирення з Господом і ближніми, мир і спокій, які відчували учасники школи радість, любов – це хіба не зцілення душі!

Запрошуємо Вас, брати і сестри, на цю школу, на якій сам Господь Бог чекає на вас. Він вам хоче дати все те найкраще, що Він вам приготував. Довіртеся його провидінню. Наш Господь Бог є сама любов і доброта. Він нас сотворив з безмежної своєї любові до нас, ми його діти і він хоче піклуватися нами як своїми дітьми. Хто довіриться йому, нічого нам не забракне.

Сам Господь Бог Ісус Христос запрошує тебе брате, сестро на наступну зимову сесію Школи Марії, яка відбудеться від 5 до 7 лютого 2016 року. Детальна інформація буде подана в церкві св. Ап. Петра в кінці січня.

Прийди, Господь чекає саме тебе!

Прийдіте і скуштуйте, який добрий Господь!

Приготував бр. Мирослав Паренний ФЧС