Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
21 вересня 2021

Наші брати склали вічні обіти, тобто на завжди посвятились Богові і людям.

Вічні обіти – це іншими словами – повна посвята себе самого Богові за прикладом самого Ісуса Христа. Як Ісус Христос був убогим (бідним), чистим в любові до Бога і людей, послушним в усьому своєму Небесному Отцю, так само і чернець виражає під час обітів добру волю, своїм життям повторити життя Ісуса Христа.

Службу Божу очолив настоятель монастиря Різдва Пресвятої Богородиці а чин вічних обітів протоігумен францисканської, греко-католицької структури в Україні. Під час проповіді настоятель заохотив братів, за прикладом Марії, статись учасниками «кращої частки» (Лк 10, 39), завжди триваючи при стопах Ісуса Христа, як уважні і вірні учні.

Після того як брати урочисто проголосили присягу Богові то підставили свої голови на постриг, який символізував відречення від своєї волі, відбулось також і моління за них із врученням їм: парамана, хреста, чоток, свічки і сандалів. Всі ці зовнішні речі є відображенням невидимого спорядження для боротьби із піднебесними «духами злоби» (Еф 6, 12)

На торжестві вічних обітів був присутній генеральний візитатор, о. Алойзи Варот а також брати гості з українських та іноземних монастирів. Брати, що склали вічні обіти, особливу вдячність скерували до Бога, за дар покликання, батькам за дар життя, настоятелям за дар виховання.

Повідомив свій чоловік