Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
19 грудня 2021

Освячення медичного центру ім. св. Терези у м. Тернополі

В день великого Божого святого, Миколая, тобто 19 грудня 2021 в неділю о 13.30. відбулась посвята медичного центру, котрий знаходиться біля церкви св. ап. Петра в Тернополі на масиві «Аляска» (деталі про центр модна знайти на сторінці facebook ввівши: медичний центр святої Терези)

Очолив посвяту настоятель церкви св. ап. Петра – о. Іван Канти Пєхота ЧБМ а допомагали йому молитвою і словом оо. Юстиніан Г. та Еміліан С. ЧБМ. Після молитовного благословення об’єкта до присутніх звернувся зі словом о. Юстиніан Г. котрий підкреслив факт того, що публічна і зорганізована опіка над хворими є винаходом християнства, а конкретно св. Василія Великого, котрий у свій час і у своєму місці збудував т.зв. «Василіяду», де були лікарні для хворих, за котрими доглядали лікарі. Проповідник закликав до присутніх медиків щоб ті з ревністю та повагою трактували даний їм дар Божого служіння, аби люди котрі будуть приходити чули себе любленими і потішеними у своїх хворобах і слабостях.

Дуже гарно і символічно складається що духовна і тілесна лікарня стоять одна навпроти одної. У церкві бо людина отримує духовні ліки, духовне оздоровлення ума, волі і духовної пам’яті а в тілесній лікарні отримує оздоровлення тіла. Як одна так і друга медицина найвищу свою ефективність завдячують Ісусові Христові.


Повідомив свій чоловік