Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
11 лютого 2019

Коляда спільнот ІІІ Чину Святого Франциска в Тернополі

В тернопільській церкві св. Петра, 10 лютого о 16.00 відбулась адорація дитятка Ісус францисканських спільнот. Представники спільнот прибули із Золочева, Хмельницька та Чортківського району. Присутні були отці Ігор Ракочий ФЧС, Юстин Ухач ЧБМ та Юстиніан Городечний ЧБМ.

В першу чергу всі ми звернулись до дитятка Ісус з молитвою, щоб поблагословив наші спільноти, утвердив їх у добрі, помножив кількість своїх послідовників в дусі св. Франциска. Під час молебня читалась євангелія про втечу пресвятого сімейства від «іродового меча».

Провідну роль у цій втечі відігравав св. Йосиф, голова пресвятої родини. Проповідник звернув увагу на те, що в Євангелії не має записаного жодного слова, сказаного св. Йосифом, зате Євангелія говорить про Слова-накази Божі, скеровані до особи опікуна, які він ретельно виконував.

Таким чином св. Йосиф є взірцем для батьків як треба бути відкритим на голос з неба, щоб отримати своєчасну поміч і охорону.

Після молебня усі присутні молились францисканську вервицю із різдвяними розважаннями та колядували новонародженому Спасителеві.

Свята вечеря мала місце в тернопільському монастирі. Підчас трапези усі присутні ділились своїми переживаннями та успіхами своїх спільнот.

Дякуємо тернопільській спільноті за приготування вечері і за Божу атмосферу під час адорації дитятка Ісус.

Повідомив о. Юстиніан Городечний ЧБМ