Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
17 червня 2019

Проща семінарійної братії в честь Пресвятої Тройці

Проща розпочалася 16 червня о годині 6.45. із францисканської парафії Ікони Маріяповчанської Богородиці в Ужгороді. Парафіяни вирушили разом із братами семінаристами та з о. магістром - Арсенієм Валіхновським у сторону м. Перечин. Згодом до нашої групи долучив помічний єпископ МГКЄ (Мукачівська Греко-католицька Єпархія) Ніл Лущак разом із духовенством та вірниками сусідніх парафій.

Спільно помолившись Акафіст до Святого Духа прочанська колона, котра налічувала близько 40 людей, ступила на паломницький шлях.

Загалом, всі пройшли близько 40 км долаючи їх з молитвою і піснею при немилосердно пекучому сонці.

Окрім гасла прощі, був у нас також і гімн котрий звучав так: «Дух Святий прийди! Хай віра воскресне, надія воскресне, любов хай воскресне в нас». З ентузіазмом і співом ми прибули до монастиря ЧСВВ (оо. Василіян) де нас привітала братія обителі і повела до храму, у якому присутні завершили три останніх пісні Акафісту до Святого Духа. Відтак ми молитовно єдналися з Господом на спільній Божественній Літургії.

Незважаючи на перевтому, мозолі на ногах, попечені сонцем обличчя, дух у всіх підчас прощі і після неї був надзвичайно бадьорим.

P.S дякую кожному хто подав горнятко води і пригостив канапкою, хай милосердний Господь рясно винагородить всім добродіям.

Повідомив бр. Дам'ян Чамарник ЧБМ