Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
14 червня 2019

Свято Святого Антонія у м. Золочеві

13 червня францисканський чин переживає радість з приводу свята великого покровителя – Святого Антонія Падевського. У золочівському монастирі відбулось святкування пам’яті святого чудотворця з Падви.

Насамперед о 17.30. відбувся акафіст в честь святого Антонія, відтак о 18.00. служилась Свята Літургія за зцілення хворих через посередництво цього ж святого.

Після Служби Божої прихожанин нашого храму, Роман Олійник, виголосив промову про головні події у житті Святого падуанця. Далі, служився молебен в честь Святого а після нього до слова була запрошена сестра Валентина з ІІІ Чину Святого Франциска, котра виголосила промову про зміст атрибутів, котрі тримає на собі Святий Антоній, є ними: Дитятко Ісус, Біблія та лілія.

Відбулось також благословення дітей, посвячення Лілій та хліба Святого Антонія.

До нашої обителі прибули також і діти Школи Святого Антонія Падевського з Тернополя, котрі запрезентували прекрасну виставу про чуда Святого Антонія з Падви.

В кінці богослужіння діти котрі у виставі виконували ролі Св. Антонія і братів роздавали присутнім образки, посвячений хліб а також тримали фігурку дитятка Ісус та мощі Святого Антонія, до яких прикладались віряни.

Дякуємо Богові за Святого Антонія та за всіх, кого він зібрав навколо Ісуса у свій день.