Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
18 жовтня 2016

Зустріч вищих настоятелів та синкелів монашества на нашій парафії

Зустріч синкелів монашества та вищих настоятелів чоловічих і жіночих Чинів, Згромаджень і монастирів Української Греко-католицької Церкви

В тернопільському монастирі оо. Францисканів 18 жовтня відбулась зустріч синкелів в справах богопосвяченого життя а також вищих настоятелів чоловічих і жіночих чернечих спільнот Української Греко-католицької Церкви.

Очолив зустріч і виголосив вступне слово преосвященний владика кир Михаїл Бубній ЧНІ — голова патріаршої комісії в справах богопосвяченого життя, присутнім був також преосвященний владика кир Володимир Груца ЧНІ — синкел в справах богопосвяченого життя у львівській архиєпархії.

Зустріч розпочалась Божественною Літургією у монастирському храмі святого апостола Петра, яку відслужив преосвященний владика кир Михаїл Бубній ЧНІ при участі настоятелів і вірних парафії.

Засідання богопосвячених осіб розпочалось о 10:00 і основною темою зустрічі було: “Ефективне служіння і співпраця між спільнотами богопосвяченого життя та єпархіяльним єпископом.” В рамках даної теми виголошено дві доповіді, перша доповідь на тему “Сучасні виклики богопосвячених спільнот у світлі інструкції II servizio dell`autorità e l`obbedienza “Служіння влади та послуху” - о. Теодор Маціпула ВС, та друга доповідь на тему: “Канонічна візитація інститутів богопосвяченого життя — Єпархіяльним єпископом, синкелом у справах монашества, власним настоятелем” - отець доктор Микола Слободян. Після виголошення доповідей тривала дискусія, взаємне ділення досвідом, свідчення.

У завершальному слові преосвященний владика кир Михаїл Бубній подякував усім богопосвяченим особам за активну участь у житті Церкви, зокрема за святкування дня богопосвячених осіб в патріаршому Соборі у Києві та уділив присутнім своє архиєрейське благословення.