Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
05 листопада 2016

Лицарі Колумба у нашій парафії

Сьогодні в монастирськії трапезні відбуласб презентації чоловічої спільноти Лицарі Колумба. На зустріч прибув головний лицар України, ш. п. Богдан Ковалів та чоловіки що відгукнулися на запрошення оголошене минулої неділі у нашому храмі.

Ініціатором зустрічі Лицарів Колумба у нашій парафії став о. Антоній Твердохліб, сотрудник парафії св. ап. Петра, який власне і запросив п. Богдана та чоловіків на презентацію спільноти. О 12.00 зустрілися вищезгадані особи і п. Богдан користаючи із мультимедійного проєктора, на слайдах описав головні принципи якими керуються Лицарі Колумба. В рамках своєї діяльності чоловіки втілюють в життя 4 принципи: 1. Бути діяльним католиком, 2. Будувати братерство, 3. Чинити благодійність 4. Брати участь у заходах спільноти. Таким чином солідаризуючись, чоловіки стають діяльними у Церкві, парафії.

Після презентації відбулась жива дискусія, яка завершилась встановленням дня і години наступної зустрічі. Запрошуємо чоловіків на цю зустріч в наструпну неділю о 15.00.

Стань Лицарем Колумба

Якщо Ти:

  1. Чоловік, якому виповнилося 18 років.
  2. Є віруючим і практикуючим членом Като­лицької Церкви.
  3. Маєш внутрішню потребу допомогти ближ­ньому та поглибити свою віру. 
  4. Будеш запрошений до Ордену іншим Лицарем та отримаєш довідку від свого пароха з парафії, яка підтвердить, що Ти є практикуючим вірним та пройдеш співбесіду з Капеланом Ордену.