Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
29 листопада 2016

Дитячі приготування до Різдва Христового

28 листопада у церкві Св. Апостола Петра розпочалися різдвяні науки для дітей. Заходячи до храму ми діставали з мішечка кульки. Усі вони були коричневими, крім двох білих. Дитина, яка вибрала білу кульку, отримувала образ на 3 дні, щоб молитися разом з всією сім’єю. Перед Божественною Літургією ми усі співали пісні ТА ПРОСЛАВЛЯЛИ Небесного Батька.

Тема нашої науки: «7 діл милосердя для тіла». Одне з них – голодного нагодувати. Отець Юстиніан розказував нам про милосердя. Також про те, що нужденним потрібно завжди допомагати, особливо, коли вони потребують цієї допомоги. Під час проповіді до нас у гості з’явився бідний чоловік  на ім’я Веселий Роджер. Він розказав про своє життя. Усі діти були добрими до нього, поділилися з ним тим, що мали. Йому було дуже приємно. З радістю з нами попрощався. О. Юстиніан ставив нам різні питання. Даючи відповіді на них ми отримували смачні подаруночки. Вкінці він сказав нам,що бідним завжди треба допомагати, оскільки Бог з’являється у особі цих людей.

Явна Оленка, 9 клас

На цій науці мені найбільше сподобалась сценка, яка була про убогого. Отець Юстиніан давав дітям питання, на які потрібно було відповідати. А хто правильно відповів, тому отець давав подарунок. Сценка була про те,  як жебрак прийшов до церкви і дуже просив їсти. Діти, які мали цукерки або яблука, давали їх йому. Тема цієї науки була про те, що убогого потрібно нагодувати. Усім дітям було весело на науці. Мені дуже сподобалося.

Фойдюк Роксоляна, 6 клас.

P. S. Зустрічі із дітьми відбуваються в понеділки, середи і п`ятниці о 18.00. Запрошуємо!