Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
08 червня 2023

Свято поклоніння Тілу і Крові Христовим в Хусті

Божественну Літургію у празничному храмі очолив о. мітрат Володимир Бабич у співслужінні священиків з деканату та гостей. Проповідь виголосив протоігумен Юстиніан Городечний ЧБМ, заохотивши присутніх до постійного поглиблювання віри і любові відносно Ісуса Христа присутнього у Пресвятому Таїнстві Любові. «Ісус, який воплотився від Марії воплочується в Хліб і Вино щоб відтак воплотитись у нас, що ми стали Його Тілом, щоб у нас плила Його Кров, щоб нами керував Його Дух».

Опісля Святої Літургії відбувся торжественний обхід навколо храму з Пресвятими Дарами. На 4 престолах, котрі були розставлені навколо церкви, співалась суплікація, у якій мабуть найбільш зворушливим був заклик до Бога: «Від пошесті, голоду, вогню і війни визволи нас Господи!»

Посвячення новоспорудженої Хресної Дороги та монастиря св. Франциска здійснив протоігумен Фундації Всіх Святих Серафимського Чину.

В кінці усіх священнодійств місцевий настоятель, о. Егідій Мрозек ЧБМ, подякував усім присутнім за молитву і усілякого роду підтримку церкви і монастиря, зокрема очільнику Служби Божої, декану та священикам з деканату і гостям.

Повідомив свій чоловік