Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
25 червня 2023

Перша Служба Божа о. Дамяна Чамарника ЧБМ

25 червня у своєму рідному містечку Судова Вишня у храмі арх. МИХАЇЛА  свою приміційну літургію відслужив о. Дам'ян Чамарник ЧБМ. Урочисте служіння нововисвяченого отця проходило в добрих традиціях такого дійства. Особливо вражала процесійний  хода до храму, у якій молоденького священника супроводжували діти, несучи вінок з барвінку. До речі, приміційну службу було заздалегідь заплановано із Урочистим Першим Причастям на парафії арх. МИХАЇЛА, що додало особливого духовного піднесення усім присутнім. 


Разом з отцем приміціантом співслужили о. протоігумен Юстиніан Городечний, о. Ігумен Косма Холек, о. Божидар Цвіренько - місіонар з Святої Землі, о. Святослав Караманов, а також усі місцеві священники. Оскільки о. Дамʼян народився у священниичій родині, проповідь виголосив рідний брат - о. Василь Чамарник, який пригадав дитячі роки та особливість розпізнання покликання о. Дамʼяна.


Приємно було вітати гостей із сусідньої Польщі -  о. Михайла Козака та о. Христофора Шибʼяка, які прибули разом із прочанами, які добре знають отця приміціанта із спільних прощ до Ченстохови.


По завершенні Літургії о. Дамʼян подякував Богові за дар покликання не лише до чернечого, але й до священичого служіння. Також новоієромонах висловив слова вдячності своїм батькам, присутнім отцям та усім вірним і закликав їх до молитви за виховання добрих священників. Після завершення усіх цих урочистих подій о. Дам'ян, уділив усім присутнім приміційне благословення.


Монаша спільнота ЧБМ  щиро вітає о. Дамʼяна з цією знаменною подією в його житті та бажає йому ревності, витривалості та рішучості у його чернечому та священичому служінні.

Повідомила М. Чамарник