Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
04 листопада 2019

У золочівському монастирі Хреста св. Дам’яна відкрито недільну Школу для дітей

В понеділок, 4 листопада о 15.00. у францисканському храмі м. Золочева відбулось відкриття Школи Св. Йосифа з Купертину (Італія). Дійство розпочалось від молебного моління в честь покровителя школи, підчас якого йшла мова про головні події з життя купертинського святого.

Проповідник особливим чином підкреслив простоту і мудрість св. Йосифа при дуже слабкому інтелектуальному рівні, через що йому ледве, тобто чудом вдалось завершити навчання у семінарії і стати священником. Ось чому до святого Йосифа моляться студенти котрі мають проблеми із складанням іспитів. Святий від раннього дитинства мав дар божих видінь, що приносило йому чималі клопоти із сторони ровесників. «Так як сьогоднішня неодна дитина не чує батьків котрі кличуть її до науки чи до тарілки, бо вся "втоплена" в мобільний телефон чи планшет, так і св. Йосиф часом нікого не чув бо був затоплений у боговидіння.» Окрім того мав він дар левітації, тобто підчас молитовного захвату підносився на очах людей у повітря.

Після молебня відбулось посвячення молитовників і вервиць для дітей, котрих було 12 осіб а відтак усі вшанувавши мощі і образ купертинського святого перейшли до навчальної світлиці, де було промовлене благословення і здійснене освячення святою водою.

Директор школи, ігумен Маркіян Шумський ЧБМ звернувся з привітальним словом до учнів і вчителів і запросив усіх до почастунку.

Повідомив о. Юстиніан Городечний ЧБМ